Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy feladtá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy feladtátok a biztos párkapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
Nem egy másikért, hanem egy álomért. Viszont ez egyenlő az anyagi csőddel, és hosszútávon nem tartható fenn. És az exem vissza akar hódítani.
2012. szept. 16. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy adnám fel, ha szeretem is, meg anyagi csőd.Mérlegelj szerintem, nem éri meg.
2012. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem volt. Mondjuk anyagilag én teljesen jól jöttem ki belőle. Azóta sincs egyébként barátnőm, de nem bántam meg. Inkább legyek egyedül, mint egy olyan langyos kapcsolatban, amit nem érzek az igazinak.
2012. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:
Nem tennék ilyet. Ha jó a kapcsolat akkor mi az akadálya h a párommal ne lehessen ezt megbeszélni? illetve közös nevezőre jutni??
2012. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tennék ilyet a barátnőmmel.
2012. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nálunk már megtörtént a szakítás, mert nem jött létre közös nevező, de a többi dolog stimmelt, azóta is jó a kapcsolatunk, és összezavarodok, ha találkozunk
2012. szept. 16. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!