Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1hónapja vagyunk együtt , szeretjük egymást viszont az a problémám, hogy nem tudom kielégíteni. Élvezi a sexet viszont még egyszer sem ment el. Látszik rajta, hogy jó neki csak engem zavar h nincs orgazmusa. Ő azt mondja, hogy mindegy, nembaj, nemfontos...nekem viszont fontos.. Hogyan tudnám őt kielégíteni? Tudom, hogy minden lány más van aki 1perc nyalás meg izgatás után elmegy. Esetleg valakinek hasonló tapasztalata ilyen lánnyal? Hogy sikerült megoldani ?

2012. szept. 16. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeretni kell a lányokat. Hosszan, lágyan kissé erősebben, és sok sok kedvességgel.
2012. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeretik a nők, hogyha a szájukba köpsz egy gigacsulát, attól elmegy mind, hidd meg nekem jóbaritom. Olyan szép bariton hangjuk van akkor. Üdv.: Tőmondat Dániel.
2012. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mink húzsdaráluval oldottuk meg.
2012. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni kicsi a répád
2012. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 hónapja vagytok együtt, szal gondolom nem vagytok még teljes összhangban. Meg még nem is csináljátok annyi ideje, hogy feladjátok. A lányoknál ez nehezebb, pláne az ellazulás, és harmónia ebben, szóval ha te megfelelő ideig bírod, és kellő figyelmet fordítasz rá, nem a te hibád. Lehet ő oylan alkat hogy nehezen éri el, de ha magának sikerül, akkor nincs gond, nagy eséllyel sikerülni fog a terved. Maximum nem szex közben, hanem másmilyen módon. Nekem 2 év után sincs, csak magamban, de az is csak egy hónapja. De nem riogatásként írtam, csak hogy ennyi idő után még ne akadj fent ezen
2012. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én saját tapasztalatból írom, hogy ne hagyd ezt annyiban, mert könnyen a kapcsolatotokba kerülhet. Sosem értettem miért mennek tönkre a kapcsolataim, miért jön egy lelki fordulat, amikor megváltozik minden és kimondom, hogy elég volt. Soha, egyik párommal sem volt igazán jó a szex, mert egyrészt ők gyorstüzelők voltak (max 5 perc), másrészt én kicsit nehezebb eset vagyok az ágyban, nehezen jutok el a csúcsig. Ha sikerül az is inkább úgy, hogy együttlét közben izgatom magamat.

Mindig is frusztrált egy kapcsolatban a nem jó szex, hogy már megint és semmi kedvem, de csak lefekszek vele hátha... Aztán amikor lehullott a rózsaszín köd én egyre türelmetlenebb lettem, egyre kevésbé kívántam a szexet és szépen rá is ment a kapcsolatunk. Valakivel fél év alatt, valakivel két év után (1 év után már szinte semmi szex). A jelenlegi páromnál fogtam fel mekkora jelentősége is volt a szexnek mindebben. Igyekezzetek megoldani, mert ha nem is érzi az orgazmus hiányát, azért a lelke mélyén az ott lesz.

2012. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keressétek meg a megfelelő pózt.
2012. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából lehet nem is bírom olyan sokáig, ha lassabban csinálnánk akkor tovább bírnám, de olyan tempót tud diktálni mint amit látni ilyen olyan filmekbe és elég gyorsan eljön így a pillanat. Ha meg fejbe eldöntöm h tovább fogom bírni, akkor meg kifulladásig csin :D igazából lehet h a méretem nem megfelelő tényleg és nem olyan érzékeny neki ott :/

Azért köszi a válaszokat

2012. szept. 16. 19:13
 9/9 anonim ***** válasza:

próbáljál egy vibirit segítségül hívni

azt szex közben is lehet használni, ha meg egyedül van, akkor gyakorolhat! :-)

2012. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!