Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje, hogy szakítottunk a barátnőmmel és szeretnék végleg továbblépni. Csak az a baj, hogy vagy én vagyok válogatós (nem is igazán külsőre értve) vagy pedig nem járok olyan helyekre, ahol találhatnék valakit. A volt barátnőmmel is elég különös szituációban jöttünk össze.

Esetleg el tudnátok mesélni, hogy volt-e nektek is egy különös (ha nem is annyira) szituáció, amiben összejöttetek?



2012. szept. 15. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

eszmetar.blog.hu/2011/05/03/a_netes_tarskereses_teljes_modszertana


Én anno a love.hu-n ismertem meg azt a lányt, akivel azóta össze is házasodtunk, és immár hat éve boldogan élünk. :) Bármit is mondjanak a netes társkeresőkről, mi vagyunk rá az élő példa, hogy nagyon jók és nagyon hasznosak, csak tudni kell használni őket. Ebben igyekszik segíteni a fenti link. :)

2012. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pff... nem tudom, miért törte meg a linket. Szóval rendesen:

[link]

2012. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán voltam sose híve a netes társkeresésnek, de kipróbálhatom végül is. Nincs vesztenivalóm. Köszi a linket. És örülök, hogy neked sikerült. :)
2012. szept. 15. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, előre is sok sikert. :)


Amúgy meg ez nem olyasmi, aminek "híve" kellene legyen bárki is, vagy ilyesmi... egyszerűen csak egy nagyon jó és hatékony eszköz, amivel vagy élsz vagy nem. Ha nem teszed, hát a te bajod, csak magadat fosztod meg egy remek lehetőségtől - ha meg igen, akkor nagyon jól járhatsz vele _ha jól használod_. És ez a lényeg. Horrorsztorikat, rossz tapasztalatokat, miegyebeket érdekes módon mindig csak olyanoktól hallottam eddig, akik rosszul használták. :)

2012. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ilyen este 7-8 fele mindig sétálgass kint az utcán vagy ha olyan helyen laksz akkor pl.: a közelben ahol sok ember van, és ott tudsz a legjobban ismerkedni! :)
2012. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!