Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre lehetséges magyarázat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre lehetséges magyarázat?

Figyelt kérdés

érdekes vagyok. Sosem tartottam magam átlagosnak, de ezt barátnőim is mondták, persze számukra jó értelemben.

Azonban, sokat vagyok egyedül, testvér nincs, apa nincs, mindíg is ilyen egyke gyerek voltam, nevezzük különcnek. Vágyom egy társra, párra de mégis most így azt mondom nekem szokatlan lenne valaki mellett lenni, együtt járni ide oda...beszélgetni egyfolytában. Sex oké de napokra nézve együtt lenni valakivel, kötődni.... Hm de ugyanakkor hiányzik...érdekes kettőség.

Lehetőleg a 20 év felettiek irjanak..csak köszönöm


2012. szept. 15. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem ki kellene próbálnod, hogyan viseled, ha van melletted valaki. Gondolom nem akarod magányosan leélni az életed. Márpedig, ha nem, akkor ahhoz a valakihez, akivel együtt akarsz lenni, később együtt akarsz élni, alkalmazkodni kell. Mindenkinek vannak rigolyái, heppjei, amiket bizony el kell tudni fogadni, alkalmazkodni kell hozzájuk, különben a kapcsolat nem működik.

22/L

2012. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!