Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit aki sokat jelentett/jelent neked a mai napig?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejteni,csak elfogadni,hogy már nincs velünk,mellettünk és akkor jobb lesz.:)
2012. szept. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amnézia, agyhalál, illumináltság, szívás.


21/N

2012. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán össze kellene jönni. :)
2012. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet elfogadni.... Egy szerelmes előbb mondana le a szeme világáról.
2012. szept. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha erre rá jössz,kérlek oszd meg velem is. :/
2012. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De igen, el lehet fogadni, csak ez baromi hosszú idő. Ha teljesen reménytelen, akkor nem szabad vele találkozni, beszélgetni, úgy egyáltalán, az a legjobb, ha semmit nem tudsz róla. Aztán, ha már elég idő eltelt, lehet újra beszélgetni, barátkozni, érdeklődni. De csak akkor, ha már nem érzel mást iránta mint egy régi ismerős iránt szokás. Mondom, ez marha sok idő. Engem 1 éve hagyott ott az exem, és ennyi idő kellett hozzá, hogy újra megtaláljam önmagam és ne őt "gyászoljam".
2012. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kedves második, bírlak téged.
2012. szept. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A másodiknak igaza van, de nem mindenkinek válik be ez a módszer. Ha lelkisebb alkat vagy, akkor az lesz, hogy atomra bebaszol, betépsz és egész este a bőgni fogsz. Én ezt csináltam szakítás után, heti 3x részeg voltam mint a p.csa és folyton bömböltem olyankor. Rosszabb esetben még az exedet is felhívod és neki is bőgsz. (szerencsére én azt megálltam) Inni meg bulizni akkor érdemes, ha már nagyjából túl vagy rajta és azért bulizol, mert nyitott vagy új élményekre, új pasikra/csajokra.
2012. szept. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejteni. Meg kell őrizni a szép emlékeket, továbbra is szeretettel gondolni az illetőre, de elfogadni, hogy ma már nincs melletted, aminek valószínűleg megvan az oka. Ha melletted lenne annak ellenére, hogy ez vagy neki, vagy neked, vagy mindkettőtöknek rossz volt már, akkor annyira elmérgesedne a kapcsolat, hogy sokkal több szenvedést hozna, és azt sokkal nehezebb feldolozni, ha már nem tudsz rá szeretettel gondolni...
2012. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem érdemes tovább reménykedni? Megérné újra kezdeni?
2012. szept. 14. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!