Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Még nyáron megismertem egy lányt.2 hete nagyon sokat beszélgetünk.Én szeretnék többet mint barátság ezért is kezdtem el vele beszélgetni.nemrég azt írta hogy nagyon szeret és örül hogy ennyire jóba lettünk,de ezt nem tudom hogy értelmezzem.Hogyan kérdezzem meg,hogy lehetne e több mint barátság?Sajnos személyesen nem tudom csak 3hét múlva mert nem egy helyen lakunk és addig biztos nem tudunk találkozni,de félek hogy valaki elveszi előlem..Esetleg hogyan tudhatom meg hogy járna e velem,úgy hogy konkrétan nem kérdezek rá?


17/f



2012. szept. 13. 23:37
 1/5 anonim válasza:
Ha rákérdezel konkrétan az sokat fog segíteni abban, hogy ha tényleg összekerültök, akkor a kapcsolat alapja az őszinteség legyen, és nem jársz úgy mint én. Ha akar tőld valamit akkor nem fogja lecsapni előled senki. De azért minél hamarabb tegyél pontot a végére mert saját magaddal szúrsz ki ha húzod nyúzod mint azt a bizonyost.
2012. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Évike147 ***** válasza:
Hát ha nem is akarsz így konkrétan rákérdezni, kérdezd meg tőle, hogy amikor találkozni fogtok nincs e kedve veled elmenni valami környékbeli szép helyre (Te ismered a lehetőségeket) sétálni, vagy most már lassan aktuális a forró csoki sok kávézóban jól csinálják, vagy időtől függően állatkertbe ha van a közelben.. nem tudom.. kérdezd meg hogy amikor találkoztok nem e csinálnátok valami közös programot.. a válaszából úgyis érezni fogod szerintem, hogy van esélyed nála.. aztán ebből kialakulhat az is, hogy rákérdezel finoman erre a dologra.. csak ne egyszerre mert ez így sok és legalább megmarad a varázsa, hogy "minden napra van valami meglepetésed" :)Sok sikert :)
2012. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt már kérdeztem tőle,hogyha találkozunk van e kedve eljönni moziba,sétálni esetleg beülni valahova.Akkor van esély? :D
2012. szept. 14. 19:46
 4/5 Évike147 ***** válasza:
ühüüümm :)
2012. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha a lánynak is tetszel akkor nem fog 3 hét múlva mással kavarni, hanem megvár téged. Addig pedig beszélgess vele neten keresztül.
2012. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!