Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lenne esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem nála?

Figyelt kérdés

Szerintetek lenne esélyem egy 14 éves lánynál akivel kb mindennap beszélek facebookon meg párszor már találkoztunk is?

Lehet furcsa a kérdés mert 16 vagyok de nekem egy 14 éves tetszik :D


2012. aug. 15. 00:22
 1/5 anonim válasza:
Szerintem lenne, amúgyis úgy szokott lenni manapság, hogy egy lány nála idősebb sráccal jár, szóval ez nem újdonság, próbálkozzál :D
2012. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2012. aug. 15. 00:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Esélyes :D Sok sikert :D
2012. aug. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 handoffme válasza:
szerintem is van esély rá :) nem mindig számit a korkülönbség főleg ha csak 2 év :)
2012. aug. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. aug. 15. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!