Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel látod vendégül pasidat/c...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel látod vendégül pasidat/csajodat?

Figyelt kérdés

mit csináltok ha nálatok vendégeskedik?szoktál neki sütni?

köszi a válaszokat.. én nekem ugysincs semmi ötletem h pl mit adjak neki reggelire meg vacsorára.


2009. júl. 30. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Szerintem teljesen mind1. Add neki azt amit szeret. Mert úgyse az számít h mit kap. Nekem pl. nagyon jólesett mikor barátnőmnél voltam, hogy egy romantikus éjszaka után arra ébredtem, hogy a szerelmem az ágy szélén ül, ölében egy tálcával, rajta a reggeli, meg egy gyertya. Nekem nagyon jólesett, és kicsit se érdekelt, hogy mi a reggeli. Befeküdt mellém, és együtt megreggeliztünk, majd az ágyban töltöttük egymás karjaiban az egész napot. Írtó jóvolt. Úgyhogy sztem teljesen mind1. mivel kínálod, ha az szerelemből fakad. Vacsira pl ugyenez. üljetek le kettesben gyertyafénynél, és vacsizzatok úgy. nem fogja érdekelni mit eszik, mert csak az fogja érdekelni, h mennyire szereted és mennyire szeret.

Sok sikert.

2009. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Hát amikor még együtt voltunk a paimmal, mindig volt a hűtőmben valami, amivel fel tudtuk dobni a napot. Csokoládé, tejszínhab, eper. Nagyon imádta. :)

De persze egész nap nem lehet ezeken élni, biztosan értékelni fogja, ha készítesz neki vmit amit szeret. Gondolom már ismeritek annyira egymást, hogy tudd milyen ételek a kedvencei. Ha nem, akkor ne bonyolítsd túl a dolgot, pl egy pizza v ilyesmi, azt mindenki megeszi. :D

2009. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

Csak dugni akarok, nem kell sütnöd.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát én azt szoktam neki adni, ami van a hűtőben, amit én is eszem vacsorára. Ha meg ebédre jön, akkor azt amit aznap főzünk anyával. :) Szóval semmi extra. :) Nem kell túlbonyolítani. ;) :)
2009. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is lennének ötleteim mitz adj neki :D
2010. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!