Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik orvosi pályára készülnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik orvosi pályára készülnek, vagy valamilyen szinten közük van hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Akik orvosnak, kisegítő ápolónak, nővérnek stb... készülnek, vagy már azok is, nem szoktatok szakmai szemmel nézni a párotokra egy-egy aktus során? Gondolok itt arra, hogy pl nőgyógyásznak készülsz és ugye adott a lány meg stb... Illetve más munkáknál is érdekelne ez, ha valakinek van valamilyen tapasztalata ilyen téren. Tudom nagyon idióta kérdés, de remélem kapok értelmes válaszokat!:D

Előre is köszönöm!


2012. szept. 12. 14:37
 1/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát 1 kis + anatómiának biztos van haszna :P bár kétlem h a nő kielégítésére koncentrálnának ÁOK-n EK-n 1 "szakmánál" tudom elképzelni h a mindennapi életbe is sűrűn """bepofátlankodik""" ez a pszichológia és ez érthető is csak nem feltétlenül fair :D
2012. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem fair, de ha véletlenül egyszer a szakmájának köszönhetően derít fényt pont egy súlyosabb problémára valakinek a párja, akkor igenis megéri. Mellesleg nem tudom, hogy ez miért is zavarhatna bárkit is, nyilván nem fogja minden nap "teleszkóppal"(tudom, hogy nem ez a neve, de nem jut eszembe, hogy hívják) vizsgálni a párját az illető, de azért néha ránézhet szakmailag, lehet még a szexuális életét is feldobja.
2012. szept. 12. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én boncnoknak készülök, és misszionáriusban mindig látom magam előtt az "Y"-t a mellkasán.
2012. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

majd egy idő után külön fogod választani a kettőt, a magánéletet meg a munkát, másképp nem lehet...persze attól lehetnek gondoltaid, ezt-azt észre vehetsz, de az érzelmeid befolyásolják az objektivitásod

jah, nem vagyok orvos :)

2012. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy nézem a partnerem, de már feltűnik, ha vmi nem stimmel rajta.
2012. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!