Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves koromban mentem először örömlányhoz, azóta kb. minden évben egyszer. Félek, hogy barátnőm mellett is ez fog történni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mostani barátnőmmel még nem volt szex, és félek hogy ha egyszer meglátok egyet akkor megint. . . . Mit tegyek, ha nincs minden héten szex teljesen kiborulok Köszi
2007. aug. 26. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem ez elég gáz. Ha az én pasim lennél és megtudnám, hogy esetleg mellettem örömlányhoz jársz, úgy kirúgnálak, hogy azt nem felejtenéd el... Mellesleg szerintem az sem mindegy, hogy 14 éves korodban egy k.rvánál kezdted. De valszeg van olyan, akit nem zavar.
2007. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
82%
Szerintem nincs olyan akit ez ne zavarna.Csináld inkább magad.
2007. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Hát kiherélnénlek az tuti!

Arról nem beszélve, hogy szörnyen igénytelen dolgo kurvázni, hiszen koszosak, büdösek, és akármit elkaphatsz!

Inkább csináld magad!

2007. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
14 évesen örömlányhoz?? mi a fenének?? megőrültél mit akartál te 14 évesen?? ezzel főleg az a baj, hogy ezek után vagy örömlányokhoz fogsz járkálni vagy miután meguntad az örömlányokat minden kapcsolatodban csak gerincre akarod majd vágni a lányokat!
2007. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!