Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jol cselekedtem, hogy oszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol cselekedtem, hogy oszinte voltam a multammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A baratom megkert ra hogy legyek teljesen oszinte vele a multammal illetoen, kikkel jartam, kavargattam stb. O 28 en 22, Azt mondja ez neki fontos mert nem szeretne a jovoben meglepeteseket azt hogy az orra ala dorgoljek megloktem a csajodat vagy hogy jartam a csajoddal stb.azt mondja semmi koze hozza de nem akarja szarul erezni magat majd ha megtud valamit. O komolyan akarja venni a kapcsolatunkat ( hazassag) En elmontam neki mindent, es azt hiszem o is, de azert o ketelkedik meg hogy mindent elmontam e neki.Szerintetek jol tettem hogy oszinte voltam? Nem talaljatok hulyesegnek? tenyleg fontos ez egy kapcsolatban?
2009. júl. 29. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
szerintem nem. Azt kellett volna mondanod h ha ilyet mondsnak neki mondjon vmi olyasmit h az a mult,én a jelennek éálek. Egy friss kapcsolatnál szerintem ennyire nem kell kitárulkozni. majd talán kicsit késöbb.
2009. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ertelek de azert nem neveznem friss kapcsolatnak mar 3 eve vagyunk egyutt es kb.6 eve ismerem, mindig joban voltunk.
2009. júl. 29. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jól tetted , azért ő is megérthető, meg a kérdése/kérése is. Csak szeretne tisztába lenni a dolgokkal , hogy a későbbiekben ne érje meglepetés , viszont az már rossz , hogy kételkedik benned, mert egy kapcsolat egyik legfontosabb eleme a bizalom.
2009. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok... ha ennyi ideje vagytok együtt akkor lehetsz őszinte,de nem kell véresen komolyan venni :)

a jelennel kell foglalkozni,és nem a multtal. akármit is csináltál a multban nem tudsz rajta változtatni,ezt vagy elfogadja veled együtt,vagy nem is hozzád való

2009. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!