Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti eltudnatok hinni? Tudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltudnatok hinni? Tudnatok meg ezutan Bizni? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
1 ev eggyutteles utan szakitottunk. Elkoltoztem es ra egy hetre kez a kezben mar massal volt. Tobb mint 3 honap utan szakitott a lannyal. Azt mondja miattam. De neki ezt nem mondta meg, mondvan minek meg fajdalmat okozni. Kibekultunk feleve ujra eggyutt elunk. Azt mondja soha nem tenne ilyet megegyszer. Tanult belole. De meg mindig felek. Hogy tudnek ujra hinni? Lehet e egyaltalan?
2012. szept. 9. 00:57
 1/2 Onozó Máté válasza:

Nézd!

Én úgy látom ha már nincs meg a feltétlen bizalom a kapcsolatban ott ez már később nagyobb gondokhoz is vezethet.Persze a magam 21 évével nincs sok élettapasztalatom de már sok párkapcsolatban éltem koromhoz képest és tisztában vagyok azzal mik az alapkövei egy egészséges párkapcsolatnak. Én a helyedben akármennyire is fáj, hanyagolnám a dolgot. lehet kissé közhelyesen hat de az idő képes mindent begyógyítani.

2012. szept. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze.

van ilyen.

velem is volt.

szakítás,aztán jöttek mindenféle nők,de rá kellett jönnöm,hogy az exem mindenben különb volt tőlük,nem volt defektes.

de ezzel csak akkor szembesültem,amikor végigmentem nem tudom hány nőn.

és igen.

ha magamból indulok ki,akkor mindenképpen hihetsz neki.

2012. szept. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!