Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudok ebből kilábalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok ebből kilábalni?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam, nem vagyok boldog egyáltalán. Nagyon hiányzik egy lány az életemből már. Sokkal találkozom, sok haverom is van. De egyszerűn ha megtetszik valaki mindig van valami ami miatt nem jön össze, vagy pasija van vagy elköltözik, vagy fiatalabb vagy idősebb és teszik rám, vagy éppen nem jövök be szóval sosem volt olyan, hogy na ez klappolna. Szar érzés nagyon, amikor fűzöl valakit és egyszer csak benyögi hát a barátom így meg úgy .. meg stb. Vagy ilyesmi. Nem szeretem a discocat, ott felszínes csajok vannak alkohol befolyás alatt sok mindenre képesek, jó tudom néha jó dolog, de nem hosszútávon. Szóval úgy elegem van, hiába van mindened vagy éppen semmid, ha nincs kivel megosztani és nincs melletted senki.
2012. szept. 8. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg férfiként viselkedni. Ezek a fenti dumák lerázó jellegűek inkább. Ha már dumáltok, az elég jó kiindulópont.

Azt mondja:

- A barátom bla bla bla

Akkor te erre nem a szád húzod és lelépsz, hanem tudatod vele, hogy van nőd, és ezek után nyugodtan barátkozhattok tovább. Próbálj meg ne úgy közeledni hozzá, hogy azt érezze, neked szükséged van rá.

2012. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

macskaköröm csak lányba..

20l

2012. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
üdv a klubbann
2012. szept. 8. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!