Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek a jelek utalhatnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek utalhatnak arra, hogy bejövök a fiú osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy ha a közelemben van, akkor olyan izgatottan beszél (főleg ha velem), meg ilyenkor nem is viccelődik úgy a haverjaival, mint máskor, csendesebb lesz, meg elmosolyodik sokszor. Távolról látom, hogy sokszor néz, de ha a közelemben van, akkor gyakran elfordul, kerüli a szemkontaktust. Megfigyeltem már, hogy velem kedvesebb, mint más lányokkal, néha "véletlenül" meg is érint. Párszor már meg is dicsért, pl a rajzomat, vagy a bizimet, pedig nem is vagyunk annyira közeli kapcsolatban, alig szoktunk beszélgetni. Ez megy már kb fél- 3/4 éve, de nem tudom, hogy most tetszek neki csak fél kezdeményezni, vagy miért nem lép?

Ezek egyértelmű jelek? Vagy hogyan tudnám kideríteni, hogy tényleg tetszek-e neki, anélkül hogy megkérdezném? Hogyan bátorítsam, hogy pl elhívjon valahová?

16/L


2012. szept. 8. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
csak nevess a viccein, és kerülj véletlenül mindig az útjába, kérd ki a véleményét egy rajzzal vagy ilyesmivel kapcsolatban, reggelente, külön köszönj neki tehát ne neki és a haverjainak agy sziasztokkal hanem sziasztok szia és külön hogy szia .... (a srác neve)
2012. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:) szerinted ezek alapján tetszhetek neki?
2012. szept. 8. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!