Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom miért ilyen velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért ilyen velem a pasim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal most kedden leszünk 1 évesek. Nyáron rengeteget voltunk együtt minden jó is volt bár mostanában kezd ellaposodni a kapcsolatunk. A héten nem igazán volt alkalmunk találkozni mert ő nem nagyon ért rá illetve azon a véleményen van hogy nekem iskola van ezért nem kéne találkoznunk nehogy lerontsam az átlagom. Ezzel nincs is semmibajom hiszen igaza de mégis úgy gondoltam ezen a héten még belefér hiszen most kezdődött az iskola. Nagyon hideg volt velem egész héten és mikor találkoztunk egyik nap mert mondtam neki hogy beszélnünk kellene alig figyelt oda rám és azt mondta hogy ő úgy gondolta hogy hétvégén majd találkozunk. Most szombat van tegnap nem akart velem találkozni mert a szüleivel volt meg a haverjaival ma megint csak nem találkozik velem bízom benne hogy este összefutunk bár erre elég kicsi az esélyem. Mikor felhozom az 1 évünket hogy azért jó lenne valamelyest megünnepelni nem kell rózsaszín szív meg ajándék sem nem vagyok ilyen típusú lány őt egyszerűen nem hozza lázba ez az egész és tesz rá magasról. nagyon fáj hogy pont az 1 éves évfordulónk előtt csinálja ezt velem. Segítsetek mit tehetnék hogy érhetném el hogy megint a régi legyen minden?

17/L


2012. szept. 8. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg már nem szeret és szakítani fog
2012. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szeret de mielőtt elhamarkodnám ezt a kijelentést esetleg nem jut eszedbe valami amitől így megváltozhatott?Esetleg veszekedtetek vagy megbántottad volna valamivel?Esetleg ha semmi ilyen nem történt akkor nem vettél mostanában észre valami furcsát rajta?Valakitől akit nem ismersz smst,nem kapott?vagy nem beszélt izgatottan egy csajról sem?mi történt szerinted ami ezt kiválthatta nála?
2012. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem semmi ilyen nem történt de kérdeztem hogy szeret-e még és azt mondta hogy igen és ő minden megtett értem eddig. és mindíg felhív és teljesen normálisan beszél velem és aranyos és puszival köszön el a végén tehát telefonon nem tűnik úgy mintha baj lenne csak szimplán nem hív hogy menjek át vagy ha kérdezem hogy találkozunk-e ma azt mondja hogy még nem tudja hogy hogy alakul a nap vagy h ér haza.
2012. szept. 8. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:

1.Lehet nem tudja mit akar..Már nem úgy szeret mint régen de még nem készült fel hogy végleg elengedjen téged!

2.De persze az is előfordulhat, hogy tetszik neki egy másik csaj de annak a csajnak van fickója és a barátod nem akar a két szék között a földre ülni és ezért nem mer veled szakítani és azért kerüli a találkákat...

2012. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most beszéltünk telefonon. Úgy néz ki este találkozunk és együtt alszunk. Nagyon aranyos volt, kérdeztem hogy nincs-e semmi baja vagy nem ahragszik-e rám de azt mondta hogy nem nincs semmi baj és mért haragudna. Most akkor mivan? lehet csak kellett neki egy kis szabadság?
2012. szept. 8. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
az is lehet.. vagy az is hogy csak a szex kell neki majd kiderül!írd meg ha változik a helyzet
2012. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Úgy néz ki este találkozunk és együtt alszunk. Nagyon aranyos volt,"


Ahha...értem.

Ne legyél már butuska...

Most tényleg el kell mondani, hogy csak szexelni kellesz neki?

Szerinted egy szerelmes ember tud így viselkedni?

Ne hülyítsd már magadat...

21/l

2012. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!