Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összejöttök egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejöttök egy lánnyal akkor mennyi ideig nem viszitek el hozzátok?

Figyelt kérdés
1-2 hónapot lehet vele várni nem?
2012. szept. 8. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem 1 hónap után már simán be lehet mutatni a családnak

persze nem tudom mit gondoltál az "elvivés" alatt.

2012. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább kettőt legalább!Egy-két hetes kapcsolat még szinte semmi.Hamar véget is érhet.És ha már bemutattad otthon a lányt,mindenki téged sajnál,és vígasztal majd,ha hirtelen szakítatok.Meg kérdezgetik,hogy miért lett vége,meg hasonlók.Már jártam így.Elég kellemetlen tud lenni.Inkább várjál vele.
2012. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor mutatnám be a szüleimnek, ha már komoly a dolog, sajnos nálam is volt olyan, hogy véletlenül találkozott a szüleimmel, kísért haza, búcsúztunk el és a szüleim épp akkor jöttek haza, aztán persze behívták, beszélgettek, 2 hét múlva szakítottunk aztán mindig azt kérdezgették, hogy mi történt, mi nem stimmelt, nem hagytak vele békén, rossz is volt.
2012. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is csak akkor szeretem a bemutatósdit, amikor már úgy érzem, hogy komoly egy kapcsolat. Jelenlegi párommal pont nem így jött össze. Egyetemisták vagyunk, pont két hét után jött egy hosszabb szünet, amikor ő hazautazott és azt mondta, az nem módi, hogy akkor most visszautazásáig nem találkozunk, menjek el hozzájuk pár napra. Hát két hetes kapcsolatban ez azért komoly döntés volt. Mióta vagytok együtt kérdések hadára "hmm... két hete" válasz, azért elég sovány. A párom szülei nagyon aranyosak voltak, de azért éreztem, hogy kicsit kétkedve álltak hozzám.

Erre két hétre én hívtam meg a páromat hozzánk. Rekordot döntöttünk én ilyen korán sosem hoztam haza senkit. Eltelt 3-4 hónap mire azt éreztem, hogy na ez komoly lesz és bemutatom. Ez előtt a páromhoz sem szerettem nagyon menni.

2012. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, azt kifelejtettem, hogy amúgy nem sült el rosszul, most fogjuk ünnepelni az első évfordulónkat. :)
2012. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. szept. 8. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!