Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk nektek számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk nektek számít az, hogy akivel összejöttök annak milyen diplomája van?

Figyelt kérdés
Tehát melyik az a diploma, amelyik ilyen büfészerű és azzal nem foglalkoztok, mert lehet buta ember. Csak az orvosit végzett pasi vagy lány a jó? Akinek csak érettségije van az nagy gond?
2012. jan. 28. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Én úgy ismerkedek, hogy elsőnek a végzettséget kérdezem, aztán jöhet a többi.
2012. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem számít. Viszont, ha csak érettségije van és nem próbál még szakmát sem tanulni, akkor az baj. Semmi jóra nem lenne kilátás.
2012. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs erettségim csak szakmám és mégis 3 éves kapcsolatom van. Szar lehet akinek csak a végzettség számít
2012. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond a sima érettségi, nekem, de a srácot lehet zavarná hogy nekem néhány diplomával több van, amit ki tudok vinni a wcre ha elfogyott a papír...


amúgy tényleg nem gond:D

2012. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Emberek, miért kell fikázni az orvostan hallgatókat?

Én pont arra járok, de nem igazán érdekel a partnerem foglalkozása amíg nem stirci, nem k*rva, nem maffiatag és nem kalauz!

Szerintem hülyeség a munkájából megítélni valakit.

A kalauzokat meg azért írtam mert félek tőlük... akkor is megbüntetnek ha az ágyukat melegíted...

2012. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#4es, ez vicces volt :D de sajnos igaz. Amúgy nekem is másfél éves kapcsolatom van, hiába van végzettség terén "eltérés". Szerintem hamarosan a szakma többet fog érni, mint a wc papír diploma. :) (De lehet már most.)
2012. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondod 4.,a diploma csak arra jó hogy kitöröld vele a valagadat,de néha még arra se mert elég recés a papír és felsértheti a seggedet.
2012. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Öreg, ha a kalauzok annyira büntetni akarnának, akkor lenne gáz. Nagyon sok esetben így is elnézőek... Egyébként ki nem szrja le, hogy orvostanhallgató vagy?:D Te azt választottad, más meg mást. Semmivel nem vagy több egy mérnöknél, buszvezetőnél stb.

2012. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
19:25: Egy mérnöknél nem is. De azért egy bölcsésznél? :D
2012. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is orvostanhallgató vagyok, és valóban, egy mérnöknél nem is vagyok több, sőt egy buszvezetőnél sem biztos, hogy több vagyok EMBERILEG! DE szakmailag a mérnök és az orvos lesz mindig is a társadalom csúcsa. A legtöbb szakmát bárki meg tudja tanulni, mert nem kell hozzá agy, lehet itt szidni az orvosokat és a mérnököket, de amíg én pár év alatt legrosszabb esetben meg tudnék tanulni bármilyen szakmát, addig megnézném, hogy az átlag szakik közül hányan lennének képesek elvégezni egy orvosi egyetemet. Azt is megnézném, hogy mikor lennének képesek karácsonykor is tanulni, hogy elérjék a céljukat. Alapvetően szánalmas ez az ország, mert az emberek nem becsülik a tudást. Minél primitívebb valaki annál nagyobb király. Hát végülis lehet így játszani. De pont ez a mentalitás az ami elüldözi az orvosokat. A megbecsülés hiánya. Megjegyzem meg fogjátok ti még becsülni az orvosokat, de akkor már késő lesz, ugyanis egy-két éven belül összeomlik az EÜ, és akkor lehet sírni, hogy nincs aki ellát titeket, mert mi inkább külföldön dolgozunk, ahol mind emberileg, mind pedig szakmailag megbecsülnek minket. Én nem fogok sajnálkozni.
2012. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!