Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk nektek számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk nektek számít az, hogy akivel összejöttök annak milyen diplomája van?

Figyelt kérdés
Tehát melyik az a diploma, amelyik ilyen büfészerű és azzal nem foglalkoztok, mert lehet buta ember. Csak az orvosit végzett pasi vagy lány a jó? Akinek csak érettségije van az nagy gond?
2012. jan. 28. 19:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hirtelen de sok orvos lett itt:)
2012. jan. 28. 20:04
 12/14 A kérdező kommentje:

,,Az FH által adatai szerint a legtöbb diplomás álláskereső az általános iskolai tanítók és tanárok között van, őket követik a közgazdászok, mezőgazdasági mérnökök, a középiskolai tanárok, a gépészmérnökök és a jogászok. A legkevesebb a munkanélküli a vegyészek és az építésmérnökök között."


Ezek szerint a jogászok, tanárok, közgazdászok, mezgazd. mérnökök megszívták mikor erre a pályára léptek.

2012. jan. 28. 20:10
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

# 9 hogy te mekkora egy nyomorék vagy! én is orvosin vagyok de nem nézek le senkit. ha btk-s ha nem, ők is letesznek valamit az asztalra. valószínű, hogy btk-sok is fogják tanítani a hülye gyerekedet, már ha lesz!. tisztelem az összes embert aki tanul, aki dolgozik, mert van valamilyen célja. aki ezt orvosként , vagy hallgatóként nem látja az hiába kap diplomát nem lesz több a másik embernél. Ha valaki azért választ egy szakot, mert "magasan van a ranglétrán" akkor eléggé kisebbségi komplexusa van...


kérdező, azt hiszem ezzel válaszoltam is a kérdésre. engem nem érdekel, hogy ki mit dolgozik tanul...

2012. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekel, de mivel en real beallitottsagu vagyok, nem biztos, hogy hosszu tavon tudnek mit kezdeni egy "muveszlelekkel". Nem a papir miatt nem lennek vele, hanem, mert nehezen tudom elkepzelni a kozos hullamhosszot. Termeszetesen nem zarom ki, mert ki tudja kibe szeretek bele, csak az a fontos. :)
2012. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!