Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ez ellen? Félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? Félek hogy a kapcsolatunkba kerül.

Figyelt kérdés
Elég féltékeny típus vagyok. Már arra féltékeny vagyok, ha barátom találkozik egy osztálytársnőjével. Mindig elmondom neki ha bajom van, ő mindig megnyugtat,hogy engem szeret és én ezt tudom is, de akkor nem lehet velem mit kezdeni. Most, hogy egy suliba járunk még nehezebb, mert látom is, hogy kivel van. mit tudnék ez ellen tenni? Hogy tudnám csökkenteni a féltékenységemet? Bízok benne, de mégis félek hogy az idegeire menve a kapcsolatunkba fog kerülni. :||

2012. szept. 4. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem fogadd el,hogy más lányokkal is beszélget, és persze hidd el magadról,hogy a legjobb vagy neki. Nem véletlenül választott téged:) Bizz magadban.
2012. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után zavarni fogja, hogy folyton kételkedsz. A pasik nem igazán szeretik ismételgetni ugyanazt. Más lányok is vannak körülötte, ez elkerülhetetlen de amíg nem ad okot rá addig ne kételkedj benne. Gondolom te is beszélsz más fiúkkal és nem hiszem, hogy ő ettől rögtön kiakadna.
2012. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az már fél siker ha felismered mi a probléma és látod mit hibázol. Nagyon jó dolog az önkritika. Nem tudsz alapjaiban sokat változtatni ezen. Féltékeny típus vagy ez van. DE! Nem kell mindig piszkálnod ezzel a barátodat, tartsd magadban és csak akkor tegyél szóvá dolgokat ha nyomós okod van rá. A másik meg hogy gondolj arra hogy a barátod téged szeret meg is mondta meg veled jár butaság féltékenykedni. Aki szeret marad aki nem szeret azt viszik ha meg vihetik azért a pasiért nem kár.
2012. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2012. szept. 6. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!