Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a 30as férfiakról, akik 20 éves lányokkal vannak együtt? Szerintetek gáz, vagy nem számit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 22:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem gáz, miért lenne?

ha szeretik egymást, akkor nem a kor számít.. :P Most nehogy már valaki azért ne találja meg a boldogságot, mert az majd pár személynek nem tetszik, hogy nagy a korkülönbség :P Egy életünk van, és minden elvárásnak ugysem lehet megfelelni :P

2012. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mér lenne gáz? a párom 31 én 22 és 5 éve vagyunk együtt.
2012. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Az en szerény véleményem szerint azok a 30 férfiak a legnagyobb luzerek a világon, nem képesek maguknak találni egy hozzájuk illő lányt így a 20 éveseket csabitgatjak. Az ha mos 5 év a különbség meg ok, de mikor már 10 hát ...................
2012. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg azok a legnagyobb lúzerek akik itt osszák az észt, közben pedig 23-25 éves létükre még csak nem is csókolóztak!

Egy igazi nő már tinikorában is a 30-as pasikra bukik, nem pedig a 40 kilós korabeliekre. Egy 30-as pasi meg nem fog összejönni egy szintén 30-as már leáldozóban lévő nővel.

2012. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok, a férjem 32. Nem érzem egyáltalán gáznak.. Én mindig is a kicsit idősebb férfiakkal szimpatizáltam. (nem a 20 évvel idősebbre azért :) )

Néha elgondolkodok rajta, hogy de jó, hogy nem most vagyok olyan 16-17 éves, mert a mostani tinisrácoktól,a mai divattól hát eléggé rosszul vagyok,(persze tisztelet a kivételnek).

2012. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14-es válaszolóval totál egyetértek!

Én 21 évesen éredtebbnek érzem magam, mint az én korom beli pasik, így nekem mind belsőleg, mind a külső alapján is a 30-hoz közeli férfiak jönnek be.

2012. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinek magánügye hogy kivel jön össze. Felőlem akár 20 éves csaj járhat 60 éves papával is. Csak az a 20 éves csaj ne az én lányom legyen...
2012. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Egy 30-as pasi meg nem fog összejönni egy szintén 30-as már leáldozóban lévő nővel."


Azért látom, itt is van színvonal...

Meg sok élettapasztalat lehet a kijelentés mögött?

15 gyertya volt már a szülinapi tortádon? :-)

2012. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha 30-as fazonok tinikkel összejönnek, azt gáznak tartom, de huszonévesen már abszolút nem az.
2012. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Miért lenne gáz!
2012. okt. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!