Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki a harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki a harmadik unokatestvérem és nagyon szeretem, nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt mikor kettesben voltunk és egymás kezét fogtuk és nagyon jól elvoltunk, puszilgattam és semmi ellenvetése sem volt. Persze, ha nem lenne bennem, hogy harmadik unokatestvérem, akkor nem csak ennyi lett volna, mert léptem volna. Így meg nem tudom mit csináljak, mert engem nem is szavarna h 3. unokatesó, csak attóltartok, hogy a szüleim mit szólnának. Lehet próbálok a lánnyal beszélni erről most már komolyabban, de akkor is csak titokba lehetnénk csak együtt lehet, de az olyan kapcsolat az nem hosszú távú. Szóval nagyon tehetetlen vagyok, mert nem tudom kiverni a fejemből már jó ideje és ha nem beszélünk egynap már hiányzik, és ő is ugyanúgy keres engem, mint én. Van mikor gész végig bókolok neki, meg picit nyomulok és zavarba jön, mintha nem lenne semmi rokoni kapcsolat. Szóval tényleg nem tudom mit tegyek, mert lelkileg nagyon oda vagyok már, hogy tehetetlen vagyok. Titkos kapcsolat, azért az elég cinkes nem? Ő ugye még fiatal 17éves, és neki még meg kell mondani, hogy mikor hova megy.
2012. szept. 2. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Másodunokatestvér vagy dédunokatestvér: nagyszülők testvérének unokája

Harmadunokatestvér vagy ükunokatestvér: dédszülők testvérének dédunokája

Én úgy gondolom, hogy nincs már olyan komoly rokoni kapcsolat, de engem mégis taszítana a tudat, hogy azért még is van. Édesanyádnak a lány anyja/apja hogy rokonok?

2012. szept. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim harmadunokatestvérek. Ők nem tudtak róla, csak az esküvőn ismerte meg egymást két rokon. Ezen a szinten már nem gáz szerintem.
2012. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Na igen, sztem sem gáz, csak ugye a szülőn múlik már minden, de titokba lennék, az nem lenne hosszú távú sajnos. Mellesleg sztem is van olyan, hogy harmadunokatestvér. Ha anyámnak a 2.unokatestvére, akkor nekem a 3. egyszerű. :)
2012. szept. 3. 21:15
 14/14 anonim válasza:
Az en szulejim harmadunokatestverek semi gondd vellem
2013. ápr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!