Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki a harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki a harmadik unokatestvérem és nagyon szeretem, nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt mikor kettesben voltunk és egymás kezét fogtuk és nagyon jól elvoltunk, puszilgattam és semmi ellenvetése sem volt. Persze, ha nem lenne bennem, hogy harmadik unokatestvérem, akkor nem csak ennyi lett volna, mert léptem volna. Így meg nem tudom mit csináljak, mert engem nem is szavarna h 3. unokatesó, csak attóltartok, hogy a szüleim mit szólnának. Lehet próbálok a lánnyal beszélni erről most már komolyabban, de akkor is csak titokba lehetnénk csak együtt lehet, de az olyan kapcsolat az nem hosszú távú. Szóval nagyon tehetetlen vagyok, mert nem tudom kiverni a fejemből már jó ideje és ha nem beszélünk egynap már hiányzik, és ő is ugyanúgy keres engem, mint én. Van mikor gész végig bókolok neki, meg picit nyomulok és zavarba jön, mintha nem lenne semmi rokoni kapcsolat. Szóval tényleg nem tudom mit tegyek, mert lelkileg nagyon oda vagyok már, hogy tehetetlen vagyok. Titkos kapcsolat, azért az elég cinkes nem? Ő ugye még fiatal 17éves, és neki még meg kell mondani, hogy mikor hova megy.
2012. szept. 2. 20:49
1 2
 1/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

mert te hány éves vagy?

mi az h 3. unokatesó ?:D

esetleg harmadunoka testvér de olyanod tuti nincs mivel már lenne v 200 éves :D

2012. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ez elég ciki! Én nem irogatnék ilyet ide, mert ez magánügy. ! Amúgy beszélj vele erről, de szerintem ő neki ez nem tetszene. Magamból indulok ki! Próbáld meg kiverni a fejedből!
2012. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
:D nincs olyan hogy harmadik unokatestvér az már messzi rokon nem lesz gáz
2012. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sztem a 3. unokatestvér olyan távoli rokon, h már nem is számít, nyugodtan rányomulhatsz. Én azt se tudom, kik a 3. unokatesóim.
2012. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az előttem szóló szólt. Az incest (fajtalankodás/családon belüli kapcsolat) fogalma a legbigottabb helyeken sem megy távolabb a II. unokatestvérnél. A harmadik unokatestvér így teljesen szabad préda. Ha ő is szeret, nyugodtan nyomulj rá.
2012. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor dugd meg!
2012. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 2. kommentelő mi az, hogy ciki? Te ezek szerint nem voltál még szerelmes és nme tudom, hogy az milyne messzire képes elmeni azért az emberért akit nagyon szeret.


Szerintem se annyira közeli a harmadunokatestvér. Csakhát ugye a család is egy másik téma, hogy biztos nem örülne neki, nem kérdeztem anyámat de ismerem. Én amúgy 21 vagyok. Hát akkor lehet, hogy ebből titkos kapcsolat lesz, de az nem túl jó.

2012. szept. 2. 21:05
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát ugye anyukámnak a lány a 2. unokatestvére, így nekem akkor a 3. lenne.
2012. szept. 2. 21:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Akármennyire szimpatikus is, engem visszatartana a gondolattól az,hogy szegről-végről rokonom. Nem hiszem,hogy a család preferálná ezt a dolgot.
2012. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

de ümmm, bah az másod unokatestvér és harmad meg szerintem már nincs is. A másod az az, hogy na a normál unoka tesó az ugye az, hogy az anyukád/apukád testvérének a gyerekei. A Másod az pedig nagymamád/nagypapád testvérének az unokái.


Harmad az meg már nem is tudom mi lehet. De mind1, szóval az már fix nem zavar ilyen téren SEMMIT. Szóóval YUHUU yea gogo!

2012. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!