Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik a fejük vagy a farkuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik a fejük vagy a farkuk után mennek?

Figyelt kérdés
2007. aug. 26. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Vagy mindkettő után mennek,vagy csak a farkuk után!ez a 2 lehetőség van!
2007. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem lehet általánosítani, kikérjük magunknak!

Ráadásul pillanatfüggő, hogy az élet mely területéről van szó.

2007. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
90%-ban szerintem a farkuk után.
2007. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
detto. 90%- ban a farkuk után.
2007. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
helyzet adja
2007. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
63%

hmm én mindig a fejem után megyek sose a szex az első

hanem a szerelem a szex az csak egy mellékes sztem

legalábbis én így gondolom de a környezetemben élők ezért mindig szekálnak hmm ez van én ilyen vok

amelyik lány meg akar ismerni akkor tegye azt

msn:simsonracing_91@hotmail.com

vagy e-mail: gergelyatya14@freemail.hu

2007. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fejünk és nem a farkunk után megyünk, hanem a teremtés legnagyobb csodája A NŐ után.
2007. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon birom ilyenkor a pasikat ha felbukkan egy ilyen kérdés milyen önérzetesek lesznek... Pedig hát mi is meg ők is tudják hogy inkább a farkukra hallgatnak mint az eszükre. Hiába mondanak bármit, nem kell általánositani, de ami tény az tény hogy a 75-80%-uk sajnos ilyen!!! (Aki ezt tagadja sajna hazudik, még magának is)
2007. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező!

Pasi vagyok. Felháborít ez az általánosítás. De sajnos ez a megállapítás igaz, nagyrészt a farkunk után megyünk. Vannak persze kivételek, de férfitársaim többsége nehezen tud ellenállni egy formás női testnek, és annak a selytelmesen fülbesuttogott három szónak: "nem akarsz feljönni?" de szexuális túlfűtöttségünknek megvan a biológiai oka. Ki tudja melyik hormon okozza a szexuális vágyat, nőknél, férfiaknál egyaránt? A tesztoszteron. Bizony-bizony, akár épp egy férfi, akár épp egy nő van begerjedve, az agya lubickol a tesztoszteronban. Itt most nem akkora mennyiségre kell gondolni, amitől egy nő szakállat növesztene, kicsi adagról van szó, de ahhoz épp elég, hogy érezzük, hív a természet. Lényeg a lényeg, amikor a fiúk a kamszkorba lépnek, egy látványos átalakuláson mennek keresztül, méghozzá ugyanezen hormon miatt, ami ilyenkor elárasztja a testünket. szakáll, mutáló hang, széles váll, stb. De éppen e hormon jelenléte miatt, a fiúk ilyenkor bizony semmi másra nem tudnak gondolni, csak a szexre. Szex szex szex szex és még több szex. Ha meglátnak egy nőt, először mint potenciális szexpartnerként gondolnak rá, és csak utána úgy mint emberre. Miután véget ér a kamaszkor, a hormonszint ugyan visszasüllyed, de még így is több tesztoszteron fogja a férfiakat végigkísérni egész életükben, mint egy nőt. Nem a férfiakat akarom védeni, de nem szeretném, hogy elítéljenek minket azért, mert az evolúció ilyen piszkos trükkhöz folyamodott, hogy a fajfenntartás érdekében a férfinek szinte mindig képesnek kell lennie szexuális együttlétre. Természetesen az elítélendő, hogy valaki félrelép, hiszen a szexualitás csupán egy ösztön, amit az akarattal legyőzhetünk. De azt mondom, hogy a férfiaknak is nehéz folyton folyvást harcot vívni a saját vágyaikkal, ösztöneikkel. Ilyennek születtünk, és nem tehetünk róla. Ez a férfiasság átka. És néha bizony átok, mert nekünk is vannak érzésink, és mi is képesek vagyunk szeretni, csak néha nem elég erős az akaratunk. Sajnáljuk. Viszont a nők képesek tudatosan visszaélni ezzel, és bizony elég gyakran meg is teszik. Egy nőnek elég odadörgölőzni egy pasihoz ahhoz, hogy az egy pillanatra el is feledkezzen a barátnőjéről, és nehéz a kísértésnek ellenállni. Beszélhetnénk akár erről is, de most nem ezt kérdezted. Sajnos gyakran veszítjük el a fejünket, és bizony inkább az élvezetet választjuk. De én úgy fogalmaznám meg a választ hogy nem a farkunk, hanem az ösztöneink után megyünk a fejünk helyett.

Remélem megválaszoltam a kérdésed.

Albert

2007. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
csak helyeselni tudom mind azt amit az előttem szóló mondott mindazon álltal engem a józan ész vezérel akármilyen hihetetlen is bennem is dúl a tesztoszteron de ennek ellenére nem kezdek el nyálladzani minden nő láttán és nem az az első gondolatom, hogy meg kéne dönteni
2007. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!