Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy jó nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy jó nőnek kellenék?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nagyon tipikus jó nővel a lány egyértelmű jeleket tesz, keres stb. nekem ez kicsit furi mert ilyen nők mindig elkerülnek, mert duci vagyok nem vagyok szép és önbizalomhiányban is szenvedek (szegény vagyok)
2012. szept. 1. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen velem is. Figyelj oda, mert megszívhatod...
2012. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ne már megint?

Olyan nőd lehet amilyet csak akarsz,csak ne így kezd:

-Tudom kövér vagyok és nincs mercim se...

Legyen önbizalmad.

Van 2lábad 2karod amint látom neted is,ne itt rinyálj menj vhová szombat este van,elég ha mi rohadunk gép előtt:)

2012. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egyeske gratulálok,mi ez hülyék gyülekezete?

próbálok lelket önteni belé,hogy szívhatná meg?

azért mert te pórul jártál?

2012. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehetséges
2012. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tipikus eset. Vagyis nálam. Jó én jóképű gyereknek tartom magam. Pénteki sörözésnél leültem haverokhoz női idegen társasággal karöltve és elkezdtünk beszélgetni, majd a női társaság is csatlakozott. én ha fosok akkor komoly vagyok és alig-alig nevetek, nehezen engedem el magam. Komolynak és szigorúnak tűnök így már a csaj aki tetszett nem kereste többet a társaságom társalgási szinten, mert látszott a fejemen a "leszarom". Pedig nem, csak feszült voltam. :D
2012. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen! Rajta, sikerülni fog! Ne add fel, yea hajrá44!
2012. szept. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!