Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit, vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Két éve volt az első barátom,akit életem szerelmének hívhatok,ő volt az első és az utolsó akivel lefeküdtem eddig,haragban váltunk el egymástól,mert nagyon hülyének nézett engem.Fél éve megint elkezdtünk beszélgetni,célozgatott,meg bókolt is,és a héten ott volt abba a buliba ahol én is,és látszott rajta hogy nagyon örül nekem,aztán kimentünk elmentünk sétálni,nagyon jól elvoltunk,aztán a discoba táncoltunk és szinte végig együttvoltunk,csókolóztunk,kézen fogva mentünk mindenhova,aztán megkérdezte hogy nem-e alszok nála,(mivel közel lakunk egymáshoz és úgyis együtt megyünk haza) oké,ott aludtam nála,és le is feküdtünk.Aztán mondta hogy másnap találkozzunk mert ő velem szeretne lenni.
2012. szept. 1. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Talan ezt a lefekves dolgot nagyon elsietted.

De azt tanacsolom, hogy eloszoris beszeljetek meg a regi szakitast, s tisztazzatok le, ha netan ujra osszezordulnetek ne legyen mit egymas fejehez vagni.

Termeszetesen randizz vele, de a szex reszet egy ideig hanyagold, mig meg nem gyozodsz rola, hogy nem csak kihasznalni akar es komolyan gondolja. Szoval nuku szex, mig nem bizonyit.

2012. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az első hozzászólónak. Lehet, hogy csak azért kellesz, mert hiányzik a szex.
2012. szept. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!