Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemmel most háború lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel most háború lesz?

Figyelt kérdés
Volt egy lány egy hónapig nyomult rám. Kicsit tartottam a kapcsolattól mert az exe állandóan jött utánnunk, figyelt minket stb. (nagyobb darab mint én szóval elég pszichopata ürge )Ezenkivül volt most egy fontos vizsgám amire másfél hétig tanultam és megmondtam neki hogy ez fontos nekem és nem tudok annyit vele lenni. Persze a napi 2 óra min. megvolt. Elöző héten mondva csinált okokkal lerázott, most terjeszti azt a haverjaimnál hogy én voltam a szemét mert nem foglalkoztam vele, nem viszonoztam az érzéseit stb.De könyörgöm ilyen körülmények között nem lehetett! Tegnap beszéltem vele flegma, lekezelő volt. A kérdés az hogy egy üzenetben szépen leépítsem(lelkemnek jót tenne) v. még érdemes-e teperjek nála és megmagyarázzam mit miért csináltam? Igazából utcámban lakik és nem akarom hogy elterjedjen hogy én húztam a rövidebbet. Lényeg hogy én "nyerjem" meg a szakítást..:D

2012. szept. 1. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer kiírtad -.-
2012. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem érkezett érdemi válasz...
2012. szept. 1. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
ÖLD MEG!
2012. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy ostoba, aki nem érti meg, hogy tanulnod kell az hülye, hagyd ott a picsbe! NEM ÉRI MEG!
2012. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szepen felhivod, hogy talalkozzatok, mert beszelned kell vele, s akkor szepen a szemebe mondod, hogy ezzel vege, mert ha ilyen helyzetben nem megerto, akkor ha komolyabb dologrol lesz szo hogyan varhatnal tole megertest.

Mondjuk oszinten meg is ertem, ha szakiani akarsz vele.

2012. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Hát pedig akadnak értelmes ötletek, már ne is haragudj.

2012. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!