Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melcsh. kérdése:

Ti járnátok olyannal aki nemtetszik?

Figyelt kérdés

#olyannal
2012. aug. 31. 18:20
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

"Lányok viszont nem képesek olyanba beleszeretni, aki külsőre nem tetszik nekik.."


Ez butaság..nem minden lány egyforma, de szerintem a nagy rész beletud szeretni egy olyan srácba, aki külsőre nem tetszik neki...személyiség kérdése

2012. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Ez butaság..nem minden lány egyforma, de szerintem a nagy rész beletud szeretni egy olyan srácba, aki külsőre nem tetszik neki...személyiség kérdése"

Sztem meg ez a butaság. Akkor miért nincs egyetlen ronda srácnak se bnője?

2012. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ronda lánynak sincs barátnője, akkor, ha már itt tartunk. Egyébként pont hogy a fiúk, azok, akik a külsőt veszik először figyelembe. Vajon miért költenek annyit a nők cicomára, ruhára. sminkre, amíg a pasik elvannak egy pár hasonló pólóval?
2012. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

*barátja, bocsi

nem leszbikről beszéltem :D

2012. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Ronda lánynak sincs barátnője"

Valóban nincs, hacsak nem leszbikus :D Barátjuk viszont ugyanúgy van a ronda lányoknak is, legalábbis ha nemcsak a legjóképűbb srácokat veszik észre.


"Vajon miért költenek annyit a nők cicomára, ruhára. sminkre, amíg a pasik elvannak egy pár hasonló pólóval?"

Mert abban a tévhitben élnek, h a férfiak észreveszik rajtuk :P

2012. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Volt hogy tettem ilyet, de soha többet... Próbáltam én valami szépet látni benne, ami néha ment. Hogy milyen szépek a szemei. Meg a szája is milyen puha és nagy. De amikor így messziről összességében ránéztem az életkedvem elment... Hogy úgy néz ki, mint öregapám és aránytalanul rövidek a lábai és stb stb... Aztán jött a többi kifogás. Hogy miért szürcsöli a levest, miért így fújja az orrát, miért ezt csinálja, miért azt.... Szegénynek mindenébe belekötöttem. Aztán persze vége lett.

Pont utána meg volt egy fiú, akibe nagyon nagyon szerelmes voltam. Elolvadtam ha a szemembe nézett. Annyira gyönyörű barna szemeket... Meg az egész viselkedése. Teljesen elvarázsolt. Lehengerlő stílusa van, az biztos. DE. Kövér volt. Nem kicsit... A romantikus sétálgatások tökéletesek voltak. De egyszer amikor sor került volna a dologra, levette a pólóját... Hát én szinte nyüszítve menekültem. Az életkedvem is elment. Próbáltam, de nem tudtam elvonatkoztatni... Csak olyanokra gondoltam, hogy ha ez rámfekszik agyonnyom. Meg hozzám ér a hideg hája, amiről folyik a hideg izzadság. Meg a háj alól egyáltalán ki sem látszik. Hogy fog ez normálisan meg... ?! És ez is borzasztó volt. Itt is jöttek a kifogások és kritizálások...

Én szerettem őket, de nem ment. Most viszont olyannal vagyok aki bejön és tökéletes. ^^ :)

2012. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!