Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melcsh. kérdése:

Ti járnátok olyannal aki nemtetszik?

Figyelt kérdés

#olyannal
2012. aug. 31. 18:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"jah ezen az oldalon szinte mindenki olyan kifogástalannak festi le magát.. "


Már bocs, de hol írt bárki is ilyet?!

2012. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem minden a külső. Hiába néz ki jól valaki, ha agyilag nulla, vagy egy sötét bunkó.

F

2012. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én mondhatni mindig olyan fiúkkal kezdtem járni akik sose tetszettek.de tényleg még mondtam is h nem az esetem meg nem tetszik de nekik meg tetszettem udvaroltak jófejek viltak megkedveltem őket ès megtetszettek ezáltal!:) jelenlegi baratommal 3eve vagyok egyutt most mar a leghelyesebb ferfinak latom pedig az elott nm is tetszett!:) szerintem ha csak azzal jarnek aki alapbol tetszik es.csak azt neznem lehet egesz eletemben szingli lennek:D
2012. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem. Csak ha olyan mint Mario Casas.
2012. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha beleszeretek, akkor külsőre is tetszeni fog, szal miért ne? Lányok viszont nem képesek olyanba beleszeretni, aki külsőre nem tetszik nekik, így neked nem ajánlom.
2012. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

lehet csúnya dolog,de ha a külsejében egyáltalán semmi nem fog meg,a szeme,a haja,vagy még az öltözködése sem,akkor nem .. :/

20/l

2012. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Minek?
2012. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
nem az h hol írtak ilyet, de minden kérdésnél annyira álszent válaszokat írnak, olyan tökéleteset... itt senki sem csalja meg a párját meg stb stb a VÁLASZOKBAN!
2012. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
szóval ebből azt akarom kihozni az életben rohadtul nem ezt tapasztalni, mint, amiket a válaszokban írnak...
2012. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Gold Touch válasza:
Szia keress meg engem én nem vagyok csúnya és sokat szoktam foglalkozni a barátnőmmel.
2012. szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!