Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűlölni akarom, utálni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölni akarom, utálni és nem gondolni rá. Megörít az, h szerelmes vagyok belé, pedig nem akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van barátnője a srácnak. És ki akarom verni a fejemből. Nem akarok rá gondolni. Gyűlölöm, de mégis szeretem. Nem tudom mit tehetnék. Utálom magamat- Miért nem találok egy olyan fiút, akinek én is bejövök, lehet belőle vmi, de nincs barátnője?!
2009. júl. 27. 12:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Akkor most mit tegyek?????

Segítsetek légyszii

2009. júl. 27. 19:31
 12/13 anonim ***** válasza:

tehetsz akármit...

"love is a force, you can't control"

2009. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne töröld msn-ről.

Ne mondd neki többet,hogy szereted vagy hasonlók. Ne mutasd ki felé,hogy szereted. Most ez nehéz,de hidd el nem tart örökké az érzés,még akkor sem ha most így gondolod.

Az életben szenvedni is kell,és csak utána kaphatod meg a boldogságot!

Velem is megtörtént.

De "megérte"... Most van egy édes barátom,már 1 éve vagyunk együtt. Imádjuk egymást. (Most vagyok 16, ő 17)

De megszenvedtem érte! Én is szerettem egy fiút. ÉS ő nem szeretett,mással járt. Tudta,hogy szeretem,de nem érdekelte. Az ember nem kényszeríthet valakit arra,hogy őt szeresse.

El fog múlni az érzés.

Ha majd kész leszel rá találkozni fogsz valakivel,és újra átéled a szerelmet,viszonzott formában.

Nagyon szurkolok neked!

Kitartás!

2009. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!