Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűlölni akarom, utálni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölni akarom, utálni és nem gondolni rá. Megörít az, h szerelmes vagyok belé, pedig nem akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van barátnője a srácnak. És ki akarom verni a fejemből. Nem akarok rá gondolni. Gyűlölöm, de mégis szeretem. Nem tudom mit tehetnék. Utálom magamat- Miért nem találok egy olyan fiút, akinek én is bejövök, lehet belőle vmi, de nincs barátnője?!
2009. júl. 27. 12:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja és fenn van msn-en nálam és látom, h mindig kiírja, h szeretlek XY, meghogy milyen jó volt ma veled...

Szerintetek töröljem msn-ről??

2009. júl. 27. 12:15
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha az megnyugtat akkor tedd meg, de akkor meg az fog idegesíteni. Kerüld el. Idővel találsz egy olyan srácot akinek te is bejössz.Ez nem megy egyik napról a másikra.
2009. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Őt gyűlölöd, hanem a helyzetet. Nem Ő hozott Téged ebbe a helyzetbe. Legyél sokkal őszintébb magaddal és fogalmazd meg a problémát pontosabban. Az sokat lendít a helyzeten.


A szerelem kémia. Nem irányítod. Ugyanakkor felelős vagy a tetteidért. Ha vállalod a felelősséget és mégis úgy döntesz, ez a srác KELL Neked, az is egy döntés. Ha békén hagyod, mert kapcsolatban van mással, az is. Mit tegyél? Hallgass a szívedre! Nem is tehetsz mást. Ezt nem lehet logikailag levezetni.

2009. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az elkerüléssel semmi gond, úgyanis nem egy városban lakunk(koleszos vagyok), de így is mndig rá gondolok..
2009. júl. 27. 12:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok belerondítani a kapcsolatába. De mégsem megy, mindig várok rá, h jelentkezzen és azt mondja, h én kellek neki. Ezért utálom magamat is. Elakarom felejteni. nem akarok rá gondolni. Ez a nagy helyzet...
2009. júl. 27. 12:25
 6/13 anonim ***** válasza:

nem gyűlölöd hanem szereted. ilyet ne mondj hogy gyűlölöd. és soha ne magadat okold azért ha 1 sráccal éppen nem jösz össze. nem hiszem hogy olyan koru lennél hogy nem találnál senkit. csak türelmesen kell várnod és rádtalál. a srácnak ha úgygondolod mondd el hogy mit érzel hogy ezzel is könnyebb legyen a lelkiismereted. ha meg úgyadódik hogy ő is kedvel téged, a "kelleténél" jobban akkor talán még jól isjösz ki a dologból. na de ez már 1 másik történet :)

a lényeg hogy a boldogságodról van szó szóval nincsenek szabályok aki kell neked könnyen ne ereszd el a legrosszab esetbe kosarat kapsz, de ki nem kapott már?

hajrá

2009. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Bárcsak lenne egy olyan lány aki állandóan rám gondolna, és csak ez lenne a legnagyobb problémám, hogy tudomást szerezzek róla.


Egy örök vesztes.

2009. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És akkor írjak rá vagy, majd a suliban mondjam el neki???

Nem lenne bunkó az biztos. De hülyének nézne, h mit teperek, hiszen láttam, h van barátnője, minden lehetséges fórumon.

De ez annyira rossz érzés. Utálom, megkeserít. 17 éves vagyok és eddig egy srácba voltam így beleesve. 3 évembe telt mire kiveretem a fejemből. Miattam lettem kollégista is. Követtem egy olyan uliba, ahova magamtól nem mentem volna. és ő ezt tudta, de csak nevetett rajtam.

És nem akarom, h most ez a srác is csak nevessen rajtam...

2009. júl. 27. 12:31
 9/13 A kérdező kommentje:

12:30-as, honnan tudod, h nem gondol rád mindig valaki???

Ezt nem tudhatod...

Aztán jó beszél ám, hiszen één is ezt gondolom...

2009. júl. 27. 12:33
 10/13 anonim ***** válasza:

a szeretet ellentéte nem a gyűlölet.. hanem a közöny..

amíg van vmilyen érzésed felé, nem fog békén hagyni a gondolat... remélem érted

2009. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!