Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasi akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra199 kérdése:

Mit tegyek ha a pasi akkor keres, amikor "unatkozik"? Mert engem ő érdekelne, csak nem jó érzés ha csak akkor keres, ha nincs más és akkor jó vagyok neki. Hogy mondjam meg finoman neki a dolgokat hogy nekem ez így nem okés?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem ez így nem okés..
2012. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném meg bántani,és azt akarom hogy lássa hogy nem vagyok egy "naív" csaj ! hogy úgy hogy utána,teperjen egy kicsit utánam...
2012. aug. 29. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
mond, hogy szeretnél többet beszélni és akkor már többször is fog keresni, remélhetőleg :)
2012. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen mert amikor áthívott mindig mentem,de amikor én hívtam át azt mondta hogy "lusta" és nem jó az hogy mindig én mennyek elébe !:)
2012. aug. 29. 22:39
 5/6 omba ***** válasza:

Hát elég bunkó viselkedés ez tőle, miért fontos, hogy te meg "finoman" mond meg neki.

Egyébként azt tanácsolom, mint az első hozzászóló!

2012. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mélyen elgondolkodok és amikor már többedjére előfordul az, ami a valóság( szóval a pasit nem érdekled valójában! csak áltatod magad azzal, hogy érdekled őt, hisz pár pillanatig jó volt vele!), akkor eltűnök és többet nem hall rólam.

Hidd el ha nem érdeklődsz iránta, akkor nem fog keresni.Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni.Akit igazán érdekelsz, az keres és megoldja, hogy találkozz vele.

2012. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!