Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adnátok szerelmeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adnátok szerelmeteknek, aki 6 hónapra Afganisztánba megy katonának a háborúba?

Figyelt kérdés
Kis ajándék, kabala, ha lehet ami illatot is megőriz....
2012. aug. 28. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne...minek mennek magyarok,semmi közünk nincs hozzájuk..de ez egy másik téma..na szóval

Két képet biztosan, egy közöset, meg egy +18 tartalmút, emellett egy olyan kis ajándéktárgyat, aminek vmiféle erős mondanivalója van, mármint emlékhez köthető..azt pedig a parfümömmel befújnám, nem fog 6 hónapig érződni, de egy ideig kitart

2012. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Többnyire ultimátumot. Ha elmegy, akkor tőlem is búcsút int, de végleg.


Én utálok mindennemű háborút, és sosem várnék pasira, aki elment háborúzni...

2012. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Na tisztázzuk egy kicsit a dolgokat: Afganisztánba nem háborúzási céllal mennek ki a magyar katonák, hanem ott csak Afganisztán "kapuját" őrzik. Bár látom ti sem néztek híradót :') Amúgy én is azt adnám, amit a 2. válaszoló mondott.
2012. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig nem rossz biznisz, jó pénzt lehet kint kapni. Egyik távoli ismerős volt kint, igaz, ő valami papírmunkákkal meg ilyesmikkel foglalkozott kint, és olyan jól keresett, hogy az egész családnak ő vette sorban a kocsikat utána.
2012. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Pár tucat óvszert. Állítólag az afgán nők nagyon tüzesek és ha olyan a szitu simán ledobják a csadorjukat is :-)

Mellékesen miért kell kinyíratni magukat magyar srácoknak a politikusok baromságai miatt????

2012. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fotót
2012. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is amit a 2. válaszoló mond. Legalábbis én örülnék neki. Másik témára meg akik kimennek ami jelen esetben egy fél évre azok több mint jó másfél millát keresnek meg, szal egész jó biznisz és többnyire csak állomásoznak, szal no harc. Persze ez nem zárja ki hogy pl bomba robbanhat ahol vannak, de annak az esélye kb 3-5% körül van. Én is gondoltam hogy elmegyek emiatt katonának, de barátnőm nem birna ki 6 hónapot nélkülem.


21/F

2012. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Inkább nemzeti őrsereg, mintsem katona külföldön, aki flancos jenki segget védne, akik 56-ban szartak a mi fejünkre..
2012. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhiszed hogy ők sem a hazáért álltak be katonának? Most komolyan amilyen Ország lettünk, senki nem védené meg csak akik még mindig szentül hiszik azt hogy ez az ország jó és meg kell védeni. Már rég a süllyesztőben vagyunk sajnos. Természetesen akik katonának mennek azok a jó megélhetésért mennek ahogy ez minden más munkánál is van.
2012. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én az első randinkon talált különleges pénzérméből csináltattam medált, és azt adtam neki mikor elment, és azt mindig a nyakában tudja hordani.
2012. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!