Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha egy srác horgászőrült?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy srác horgászőrült?

Figyelt kérdés
a pasim állandóan a tón van. mindig horgászik nagyon szeret.és úszni is sokat megy.sportos szeretem meg minden de ez egy olyan rosz szokás..a hal büdös meg nyálkás....engem is hívott már ki de olyan rossz volt ott kint sülni ő meg annyira élvezte.szerintetek?
2012. aug. 27. 19:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de én nem szeret ma ilyeneket.. :/szabad ég alatt kint alszik nem is visz néha sátrat ha éjszaka is kint van nekem meg ez nem.. :(
2012. aug. 27. 21:18
 12/14 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy kérdező...még is mit kellene csinálnia??Neki ez a hobbija és így kitud kapcsolódni.Jobb lenne egy olyan aki minden hétvégén elmegy a haverokkal inni és kitudja mennyit csajoznak?Vagy jobb lenne ha mondjuk ejtőernyőzne vagy mondjuk cross motorozna.Minden férfinak szüksége van valami hobbira,ha ez neked nem tetszik akkor keressél valami link alakot aki minden 2.nap részegre issza magát.

Neked szerintem még az is bajodra van hogy permetez...

gondolom neked semmi hobbid csak üllsz a gép elött..

2012. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha otthon ülne egész nap??Nem értelek komolyan.Azt mondom valami veszélyes dolgot csinálna akkor megérteném,de egy ártalmatlan kis pecából mit kell ennyit kihozni én ezt fel sem tudom fogni ép ésszel.A permetezésért még nem basz.tad le??
2012. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért nem mert az kötelező neki..De így keveset foglalkozik velem! :(
2012. aug. 28. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!