Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha egy srác horgászőrült?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy srác horgászőrült?

Figyelt kérdés
a pasim állandóan a tón van. mindig horgászik nagyon szeret.és úszni is sokat megy.sportos szeretem meg minden de ez egy olyan rosz szokás..a hal büdös meg nyálkás....engem is hívott már ki de olyan rossz volt ott kint sülni ő meg annyira élvezte.szerintetek?
2012. aug. 27. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én motorokkal/autókkal szoktam foglalkozni.Sajnos már késtem el randiról egy szerelés miatt.. égett is az arcom.

De minden hobbit félre lehet tenni egy picit.

2012. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ő is félreteszi néha de engem idegesít.meg az is hogyha csinál valamit pl. ő is elkezd szerelni azt semmiért nem hagyná abba..még értem se.. -.-
2012. aug. 27. 20:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Az a gáz, ha hanyagol mellette minden mást, például téged. Ha így érzed, azt jelezd neki.
2012. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Férfi!

Én a folyón vagyok mindig, épen most jöttem vissza, elugrottam etetni...

Jobb lenne tekeregne, kocsmázna, nem tudod hol lenne? Döntsd el, elég időt szakít kettőtökre, vagy nem. Gondolom, ha jön a hideg nem megy majd annyit, igaz nekem az sem gond...

Te meló/suli aztán semmit sem csinálsz?

A hal nem büdös, étel.

Eszi a halat a barátod vagy csak lavórhorgász?

2012. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Istenem mennyi bajotok van nektek....

Ez jobb lenne??


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Eszi is nagyon szereti a halat de kifogni jobban.. :D

Télen meg mindig együtt vagyunk ezért rosz hogy nyáron egy kicsit hanyagol..Ha meg nem horgászik a földjükön van permetezik meg ilyenek... -.-

és nem lenne jobb ha kocsmáznatekeregne mondjuk ha buli van csak akkor iszik.. :)

2012. aug. 27. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Ember! Kifogja a halat, s megeszi, magyarul a jéghátán is, fajta. Plusz dolgos, permetez, stb., szerintem hagyd el, keress egy linket, aztán 5 év múlva próbáld vissza sírni magad, és egy életen át megbecsülöd majd!
2012. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ez neked baj, akkor keress valami számítógépbuz.i, gerincferdüléses, nyamvadt, hófehér emberkét.
2012. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem a saját kukacát használja csalinak, addig nem!
2012. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha a barátom (ha lenne) szeretne horgászni, mert én is szeretek. :D

Ez egy hobbi, inkább, mint hogy állandóan haverozzon meg bulizzon, nem?:) Csak arra kell figyelni, hogy ne hanyagoljon el téged mellette. Kompromisszumot kell kötni. Pl. simán elmehetnél vele te is. 19/L

2012. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!