Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tök átlagon aluli csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tök átlagon aluli csajnak hogy lehet tuti pasija?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk: nem tartom magam átlagon alulinak, felettinek meg pláne nem. Viszont tisztában vagyok az adottságaimmal, ápolt vagyok, de legfőképpen nem vagyok paraszt másokkal szemben, közvetlenül viselkedem mindenkivel. De nagyon sokszor látok olyat a metrón vagy vilin vagy plázákban vagy akárhol, hogy adott egy tuti pasi, aki totál átlagfeletti (inkább férfias, jóképű - kinek mi az átlagfeletti) és mellette kézenfogva jár egy elég eldeformálódott csajjal, akinek van némi testszaga, a haja borzalmasan áll, nem sminkeli magát stb. És nehogy azt mondjátok, hogy egyszeri eset, mert egy magára igényes nő egyszer nem fog "így" kinézni. Teljesen el vagyok keseredve, hogy én, aki ápolt, normális, miért nem talál magának egy jó pasit?:S

23/N


2012. aug. 26. 21:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3as vltam az lemaradt
2012. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.

# 10/11


Igaza van!! Én is olyan vagyok .Csajok meg azt hiszik elsőre ,hogy nagy csajozós vagyok közbe oda nem mennék senkihez :)De van ez igy.

2012. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Hole Hunter ***** válasza:
Ahogy egy nőt az őt szerető pasija tesz gyönyörűvé és fantasztikussá, pontosan úgy lesz egy pasiból dögös pasi. Egyszerűen te teszed azzá.
2012. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
oké, értem ezt az önbizalomhiányt, de lehetne a srácoknak szemük/orruk/és a többi érzékük!:S
2012. aug. 26. 22:13
 15/20 anonim válasza:
Ha gondolod beszélhetnénk. Nem mondom hogy tökéletes vagyok, mert senki se az. :)
2012. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"de lehetne a srácoknak szemük/orruk/és a többi érzékük!:S"



Egy önbizalom hiányosnak nincs.

2012. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Végülis én úgy vagyok vele, hogy nincsenek magas igényeim, de azért egy bizonyos határ megvan, de ha kiesik a kapanyél a szájából húúúúú akkor hagyjuk... egyszer volt Fősulin várunk jegybeírásra, aztán valami csaj odajön kérdezett valamit, poénkodtunk kicsit , de ilyen egyértelmű dolgot... ez erre besértődik... az iróniát nem volt képes leszűrni, pedig nem volt csúnya. Na azért ez se mind1.
2012. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azt hiszem, kicsit túlbonyolítod a dolgot- elvégre mi mondja ki, hogy jópasik csak jópasikkal, az átlagosak meg csak átlagossal járhatnak? :)

Azt hiszem, kissé egoistának tűnhetek majd, hogy magam hozom fel példának, de így legalább hiteles választ tudok adni: engem hihetetlenül jó csajnak tart a környezetem. Tudom, mert mondják elegen és nincs éppen hiány az udvarlókból, köztük akad néhány elképesztően szexi, igazi férfiállat, akikért tipikusan csorgatjuk a nyálunkat szingliként- mégis az én "átlagos" barátomat választom helyettük. Nekem nyilván nem az, de tudom, hogy mások szemével nem tűnne fel a tömegben, sőt, hogy tovább menjek, néha nem tetszik, ahogy felöltözik, a háta pattanásos, folyton allergiás, van egy kis pocakja és a 30fokban néha-néha épp neki is van egy kis kanszaga, mint az átlagos férfiaknak - mégis őt szeretem, őt akarom és rá vágyok, bárki bármit gondol vagy mond :)Meglátom ezt az átlagos fiút, és boldog vagyok... hiába áll ott mellette 5 szexisten. ;)


Szóval, lehet hogy te meglepődsz az ilyen dolgokon, de a külső igenis csak 2. számú dolog, nőknél-férfiaknál egyaránt. Szépnek és tökéletesnek látjuk azt, akit szeretünk... ennyi a titok ;) Nyilván ,azért legyen ápolt és normális az illető, de mennyi mindent el tudunk nézni a másiknak, ha szerelmesek vagyunk....!

2012. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Leírtak alapján elképeltelek, és szép vagy! :) Ne aggódj, jön majd valami "szőke herceg, fehér lovon" ... :-) 18/L
2012. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, *elképzeltelek :DDD
2012. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!