Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tök átlagon aluli csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tök átlagon aluli csajnak hogy lehet tuti pasija?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk: nem tartom magam átlagon alulinak, felettinek meg pláne nem. Viszont tisztában vagyok az adottságaimmal, ápolt vagyok, de legfőképpen nem vagyok paraszt másokkal szemben, közvetlenül viselkedem mindenkivel. De nagyon sokszor látok olyat a metrón vagy vilin vagy plázákban vagy akárhol, hogy adott egy tuti pasi, aki totál átlagfeletti (inkább férfias, jóképű - kinek mi az átlagfeletti) és mellette kézenfogva jár egy elég eldeformálódott csajjal, akinek van némi testszaga, a haja borzalmasan áll, nem sminkeli magát stb. És nehogy azt mondjátok, hogy egyszeri eset, mert egy magára igényes nő egyszer nem fog "így" kinézni. Teljesen el vagyok keseredve, hogy én, aki ápolt, normális, miért nem talál magának egy jó pasit?:S

23/N


2012. aug. 26. 21:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja de én értem, hogy személyisége milyen, de nem hinném, hogy a pasiknak bejön ez az ápolatlanság és kőbunkóság...
2012. aug. 26. 21:58
 2/20 anonim ***** válasza:
képet
2012. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
So am I.... csak én fiúból vagyok, még a kor is majdnem stimmel... Én meg pont fordítva látom a dolgot, de hát mindenki azt veszi észre amit észre akar venni... és hát valakinek megy, valakinek nem.
2012. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
miért kell kép, egyszerű elképzelni engem: átlagos külső, hosszú fekete haj, szürkés szem, 165 centi, 50 kiló, elegáns öltözködés... :)
2012. aug. 26. 22:02
 5/20 A kérdező kommentje:
hogy lányoknak ápolatlan pasi? na ez a másik véglet.
2012. aug. 26. 22:03
 6/20 anonim ***** válasza:
Adatok semmit nem mondanak, látni kell hozzá, fekete hajért piros pont. :D
2012. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

1:a férfi szerelmes és nagyívbe lesz@rj@ hogy hogy néz ki :)


2:biztos hogy a csaja volt?


3:légy kedvesebb (azt irtad hogy mindenkivel közveten vagy)

2012. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nyugi ,ocsmány kocka,szerencsétlen nyomorékok is vannak átlag feletti nőkkel..Sztem csak a pénz.....
2012. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ápolatlan, kövér, általam csúnyának, és primitívnek ítélt pasi... (és ha én ezt kimondom valakire, akkor az úgy is van, mert nem szokásom mások szidalmazása, alapjáraton hidegvérű vagyok, nyugis személyiség, de azért szemmértékem nekem is van, és meg tudom állapítani a dolgot) A kérdés inkább az, mivel többek ők mint mi ?
2012. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalma a pasinak, ezért nem tud felszedni egy jobbat, a rondább csaj meg felszedi őt. Én is ugyanilyen vagyok. A szükség nagy úr, tehát ha nagyon kanos vagyok, akkor már annyira nem válogatok. Ha egy nagyon picit vonzódok hozzá, akkor már jó.
2012. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!