Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti örülnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek ilyen névnapi ajándéknak?

Figyelt kérdés
[link] és ebbe lenne belegravírozva egy közös kép. Szerintetek mi legyen a szöveg ami bele lesz a kép elé gravírozva? Szeretlek, vagy XY és YX, vagy Boldog Névnapot! ?

2012. aug. 26. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék, de csak mert nem tetszenek az ilyen jellegű ékszerek... Meg amúgy sem szeretem, ha más vesz nekem ékszert, sose találják el, hogy mi tetszik, így magamnak veszem.


Ha engem a pasim le akarna nyűgözni, akkor kb annyi dolga lenne, hogy kitakarít szó nélkül mire megjövök. Valszeg bármit kérhetne utána...


21L

2012. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne haragudj de én spec nyálasnak és gagyinak tartanám. De ez csak az én véleményem.
2012. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem giccses meg nyalas is. Vegyel neki valami olyat, ami nem feltetlenul rolatok szol es esetleg meg hasznos is.
2012. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se örülnék neki, szerintem a gravirozott ajándékok még pár éve érdekesek voltak, de manapság annyira elcsépelt! Főleg ha egy közös kép van rajta! Valami személyesnek jobban örülnék, vagy egy közös programnak, vacsorának...
2012. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!