Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig húzhatom a pasimat?

Figyelt kérdés
A barátom 19 éves, egyszer volt nővel, de őt nem szerette. Másfél hónapja járunk, de már nagyon akarja a szexet, látom és érzem, hogy nagyon vágyik rá. Én 17 éves vagyok, még szűz és nem akarom ennyire elsietni. Meddig húzhatom ezt a dolgot vagy hogyan közöljem vele, hogy még várnék?
2012. aug. 24. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen közlöd, vele, hogy te még nem akarod és kész. Ha ezt nem érti meg, akkor semmi keresnivalója melletted.

Én majd egy évet vártam mire kijelentette a csaj hogy most akarja, azonnal. (Nyaralás közepén, éppen hogy vissza értünk a szállodába...)

25F

2012. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen. Gondolom tudja, hogy neked még nem volt szexuális élményed. Ha felhozza a témát, mondd el neki, hogy mivel neked ez az első, több idő kell ahhoz hogy megbíz annyira benne hogy oda add neki magad! Másfél hónap az még semmi! Annyi idő alatt még nem ismerted ki olyan jól, ne is add magad neki akárhogy nyekereg a szükségletei kielégítésének érdekében. Ha nem csak arra utazik, akkor várni fog és nem csak még egy hónapot... Vagy talán veled is azt akarja amit az előző barátnőjével? Nem szerette, de együtt volt vele 1 évig, de miért? Ha nem szerette akkor csak a szex miatt. Ha nagyon erősködne, én ezt is felhoznám neki indokként: nem akarod hogy veled is csak úgy, azért legyen! Ha nem tud várni, hadd menjen!
2012. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
évekig
2012. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármeddig húzhatod az agyát, egyedül a vérmérsékletétől függ hogy mennyi ideig hagyja magát. Amúgy nem igazán értem, nem gondoltad előre hogy megakar majd dugni az első adandó alkalommal?
2012. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!