Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek van párkapcsolatuk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van párkapcsolatuk! Hogyan tekintetek vissza a magányos időkre?

Figyelt kérdés
Kérlek, írd le, hogy jó vagy rossz párkapcsolatban élsz-e, és hogy hogyan gondolsz a függetlenségedre, amikor még nem volt párod! Mi volt a pozitívum a függetlenségedkor? Az igaz, hogy több szabadidőd volt és szabadabban mozogtál?

2012. aug. 22. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

jó kapcsolatban élek, és jól éreztem magam egyedül is, nem volt több időm akkor sem.

igazából nincs sok különbség ilyen szempontból a kettő között, mert akkor is ugyanazokat a dolgokat csináltam, csak most jobb, mert van valaki mellettem.

kevesebbet unatkozom. nem tudom... igazából, aki nem boldog az párban sem lesz az. 25N

2012. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó volt egyedül is, meg nem is. Hangulattól függött.

Időm ugyanannyi van mindenre, hisz mindkettőnknek van hobbija, érdeklődése, amit tudunk egymás mellett végezni.

Nekem csak egy bajom van a párkapcsolattal, de ez igazén párom hibája: sosem képes időben elkészülni és rohanhatunk mindig a buszhoz. :D

A párkapcsolatom jó, bár vannak néha nagyobb súrlódások.

6,5 éve tart.

22/L

2012. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én rossz párkapcsolatban éltem...és ugyan olyan szar egyedül mint amikor vele voltam 7 hónapig..csak nincs szex ami néha jó kedvet csinál...de viszont veszekedés sincs ami elveszi a szextől is a kedvet..nem tudom, hogy a jobb szerintem szar mindenhogy:D viszont egy jó párkapcsolat már, ha létezik ilyen az lenne a legjobb számomra..19/f
2012. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem volt barátom is elvoltam, pasiztam, kavartam többmindenkivel, szóval az udvarlásos-randis része megvolt.

Egy idő után inkább az volt a bajom, hogy én szeretetet, szerelmet akarok, és őszintén nekem ez jobban fekszik.

Annyira nem érdekel, hogy így nincs senki más, mert nem is kell.

A szex jó, nincs hiány... Jól kijövünk, az egyéb programjaim meg nem változtak a párkapcsolattól. Maximum több helyre megyünk, mint egyedül.

21L

2012. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hole Hunter ***** válasza:
14 évesen voltam utoljára magányos...most 44 vagyok...sztem már nem is emlékszem rá milyen volt. :)
2012. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!