Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ezt hogyan cáfolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt hogyan cáfolnátok meg?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon a “Rendes srácnak” lenni" és a "A rossz fiúknak megy az ismerkedés" részt olvassátok el, mi a véleményetek róla, meg tudnátok cáfolni?

[link]



2012. aug. 22. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Te aztán egy elbaszott ember vagy... első pár mondat után abbahagytam. Tapasztalj a való életben, és kész. Minden ember más és más, és több séma van. Van akinek te tetszel, van akinek más. Fel kell dolgozni.
2012. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Egy dolgot fogj csak fel, a nem selejtes nőknek, akik azt mondják ilyen meg olyan szuperek, DE! Még is nete előtt ülnek és várják a herceget, rajtuk kívül egy épkézláb nő, az nem egy "Nőt" akar maga mellé!
2012. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen csak röhögni tudok:D ennyit agyalni hogy mit akarhatnak a nők úristen..:D
2012. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
pedig ha belegondoltok van benne igazság
2012. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

vicces, és még tanfolyamot is kínál


háááát, valami autoriter írhatta, a nők nem kívánnak sem alárendelt, sem fölérendelt partnert, hanem mellérendelt társat

igen, vannak kivételek, akiket az apjuk is vert...

de eléggé hangsúlyozza a cikk, h nem erről van szó, mégis volt nekem egy ilyen olvasata is

szóval legyél kedves a lányokkal továbbra is, ne verd át őket, tisztázd a szándékaidat, tiszteld őt, mint egy másik embert, figyelj az érzéseire, gondolataira legyél kíváncsi, ÉS ne legyél tutyimutyi sem természetesen

erről az oldalról nézve igaza van a cikknek, a férfi erős és bátor, stb., lehet rá támaszkodni, DE ez nem hatalmi kérdés

2012. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaj lányok, ennyire fájt az igazság? :D Van egy-két kivétel a lányok között, tisztelet is kijár nekik érte, de annyira nyilvánvaló, hogy a többségre igaz a cikk állításai! Hol a bizonyíték? Pl. az első pár válaszoló nem érdemben cáfolta a dolgot, hanem csak támadott és fröcsögött. Így viselkedik a sarokba szorított féreg, ami már nem tud hová menekülni az igazság elől, nincs valós fegyvere, amit bevethet.
2012. aug. 22. 18:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szerinted hány nő lesz itt a gyakorin aki azt fogja válaszolni, hogy hazugság neki azok a cukipasik kellenek!
2012. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Ezt egy olyan ember írta, aki jó pénzért akar különböző termékeket eladni olyan srácoknak, akik elkeseredettek, és ahelyett, hogy a valós tényekkel és hibáikkal szembenéznének, magukban a nőkben keresik a hibát. Persze, hogy magadra ismersz a lúzer személyében, hiszen ez a marketingpolitika, önbizalomhiányos, megkeseredett embereknek ad el egy könyvet, amitől aztán persze nem hiszem, hogy bármi változni fog.

Ja, biztos mindenki rossz fiút akar a gyermekei apjának, pfff...


Csak úgy mondom, hogy én pl egy viszonylag jó csaj vagyok a srácok szerint, olyan, akihez sokan jönnek oda, ha elmegyek bulizni. Én azt látom, hogy odajön egy srác, akivel finoman tudatom, hogy nem pálya, mert foglalt vagyok. Erre nem egyszer elmondtak mindenféle utolsó r1bancnak, meg hogy biztos minden szar emberrel lefekszem, csak vele nem, mert ő matematikus, meg hasonlók... Már eleve nem beszélnek velem tisztelettel, amikor jó okom van, hogy nem hülyítem, már eleve úgy jön oda, hogy ha nemet mondok, akkor aztán majd ő is jól megmondja a véleményét. Ja persze egyébként kinevetem énis az ilyeneket, otthon a pasimmal, akivel 10 éve ismerjük egymást. De az a baj, hogy az ilyen nyomoronc utána azon méri magát, hogy hányan utasítják vissza mondjuk 10-ből, statisztikákat állít fel, és bele sem gondol abba, hogy esetleg nem az a baj, hogy ő nem szimpatikus, vagy mert minden nő kurv., hanem lehetnek ennek valós okai is.


Meg eleve, ha nőt szeretnél, akkor nehogy már eleve elültesd magadban, hogy a nők a hibásak, mert nekik nem kell a magadfajta k.rendes srác, és eleve úgy menj oda, hogy el fog küldeni....

2012. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó írta úgy van!


Olyat bárki meg tudna fogalmazni. Leírja a jót meg a rosszat és próbálja átgondolni jól megfogalmazni.


Nem kell hozzá húde nagy tapasztalat.

2012. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ez úgy f@szság ahogy van.

8-asnak adok igazat.

2012. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!