Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerintem van ez igy?

Figyelt kérdés
Ugy látom én, hogy a csajoknak a rosszfiuk kellenek, aki le sem szarja oket, aki flegma, beképzelt,csak ki akarja használni oket. Valljuk be sok lány ilyen után vonzodik, ezek társaságát keresi. Aki meg rendes veluk, aranyos, kedves, megérto, csak el van utasitva, csak mint barát. Tisztelet a kivételnek.
2012. aug. 22. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
amen to that bro
2012. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem tipikus általánosítás minden ilyesmi, és SOKKAL ÖSSZETETTEBB a dolog. nem csak a rosszfiú és a jófiú kategória létezik, meg a lányok egységes csoporotja.

tovább kellene látni.

2012. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy a férfiak tébbsége a bàlnàkat szereti! Beteg egy vilàg ez:(
2012. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom,ti milyen körökben mozogtok..

De hogy én,meg a lány ismerőseim nem olyan fiúra vágyunk aki flegma,beképzelt,meg csak ki akar minket használni és nem foglalkozik velünk,az tuti..

Én tudod milyenre vágyom?

Olyanra aki határozott,magabiztos(az előző barátom,bár nagyon szerettem,de nem ilyen volt és két határozatlan ember együtt agyhalál:) ) foglalkozik velem,csinál velem együtt közös programokat (legyen az akár egy séta,vagy film nézés),de van kicsit saját élete,tehát nem lógunk folyton egymáson,néha ő is megy a haverjaival és én is a barátnőimmel,de hűséges és szeret.

Ja és nem felejtkezik el rólam napokig..(ahogy azt az exem tette:) )

2012. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz ezektől az idióta lányoktól??? A jó sosem kell,a rossz meg élvezetesebb. Manapság már nincsenek NORMÁLIS lányok. Sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni. Ettől függetlenül még lehet boldogan élni
2012. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!