Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex-pasid vissza lehet hoditani ugy, hogy ˝bombanove˝ varazsolod magad? ( alakot formalsz, uj frizura, uj gardrob, tokeletes eletkedv)

Figyelt kérdés

BUGYUTA kerdes, tudom, illetve nekem is komolya baratom van, akit szeretek, magyaran nincsenek hasonlo vagyaim, csak elkezdtem ezen toprengeni, hogy ez lehetseges-e, hogyha az ex meglatja hogy az ex-baratnoje mennyire jol is nez ki ujabban, ujra elkezdheti-e erdekelne,vagy valakivel megtortent-e mar.


Sok baratnom mondta, hogy o most elkezd kondizni,sminkeshez,stb. hogy visszahoditsa az exet, de vajon megeri-e pazarolni ra, ha ez mind csak egy tundermese.

Nem vicc a kerdes, komolyan erdekel. :)

Elore koszi



2012. aug. 20. 23:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
lehetséges, hidd el. tapasztalat. Az exem kicseszett velem. De visszakapta. Ha érdekel valami irj üzit és elmondom hogyan:) vagy amit csak akarsz:)
2012. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!