Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megalázom magam azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázom magam azzal, ha egyéjszakás légyott után ráírok a srácra?

Figyelt kérdés

Volt egy egyéjszakás dolog, életemben először, de soha többé... viszont én szeretnék többet a fiútól, randizást, hogy jobban megismerjem.

Két kérdésem van. Egyéjszakás dologból lehet párkapcsolat? Mik rá az esélyek?

A másik, ha én írok rá lánykén, az megalázó? Nyomulásnak számít? Szánalmas leszek tőle? A női méltóságomat sértem meg vele? :S Én mindig is olyan voltam, hogy ezekre a dolgokra kínosan ügyeltem, vagyis sosem én írtam rá a fiúkra, sosem kerestem őket, mert úgy gondoltam ez az ő dolguk... de én most hajlamos lennék az elveimből feladni, mert nagyon vonz ez az ember.

Vagy szerintetek ha ő nem fog engem keresni, akkor hagyjam a fenébe, és semmi esetre se kezdeményezzek én?Vagy ha egyetlen egyszer ráírok, az még nem gázós, nem nyomulás?


2012. aug. 19. 20:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

20.51: maximálisan egyetértek. abszolút nem volt megalázó, nem egy koszos diszkó WC-ben történt, beszélgettünk már előtte is többször, volt vonzalom, szimpátia. nekem a lelkifurdalás sokkal erősebben szokott riadót fújni szerintem mint egy "átlagos" ember esetében, minden piti dolgot képes vagyok megbánni. de ezt konkrétan nem bántam meg, és ez szerintem mindent elmond arról, milyen élmény volt nekem.


20.52: csak szex dologba már biztosan nem mennék bele, még ha ő akarná akkor sem. ha ő ennél többet nem akar tőlem, akkor lezárom a dolgot. szerintem ez lenne csak az igazán megalázó...

2012. aug. 19. 21:34
 22/25 A kérdező kommentje:
már csak az a kérdés, hogy mit írjak neki? tényleg csak annyit, hogy mi újság meg ilyen hétköznapit vagy konkretizáljam, hogy szeretnék vele még találkozni?
2012. aug. 19. 21:48
 23/25 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy nem jár-e valamikor a városban, és esetleg nem lenne-e kedve összefutni, és ha igen a válasza, akkor beülni+meginni veled valamit valahol. A konkrétumokkal egészítsd te ki a szöveget! :-)
2012. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

ah gyerekek egész nap azon agyalok mit írjak neki, ami nem lesz erőltetett és kétségbeesett, de semmi nem jut eszembe. határozottnak akarok tűnni.

légyszi egy kis segítséget, mert megőrülök :(

2012. aug. 20. 15:11
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyit vacakolsz akkor el is felejtheted. Nem érettségire készülsz ember!
2012. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!