Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt szeretem a legjobban, mégis miatta sírok a legtöbbet. Miért?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nem ő volt az első fiúm, de belé vagyok szerelmes először úgy igazán. Ő is szeret, nagyon jó vele, igazán jól érzem magam mikor együtt vagyunk... igen... de ha nem, szörnyű... fontosak neki a barátai, elég sűrűn össze is járnak, ezért csak egy héten 3x néha 4x találkozunk, és ha találkoznánk is, nagyon sokszor van, hogy az utolsó pillanatban lemondja, mert mindig közbe jön valami 'fontosabb'... oké persze megértem, de elég rosszul tudnak esni az ilyen, vagy ehhez hasonló dolgok. Sajnos az a fajta vagyok akit könnyen meg lehet bántani, ő meg olyan aki elég nehezen kér bocsánatot. Ezért elég sokat vitatkozunk, de nem komoly dolgokban, csak ilyen piti kis apróságokon, hogy találkoztunk vagy nem stb... és ezeket sem élőben, csak telefonon, smsben, vagy üzenetben... (élőben még 1x sem vesztünk össze) és utána jönnek azok az időszakok, mikor napokat, éjszakákat átsírok. Olyan érzésem van hogy neki más mindig fontosabb, persze azt mondja hogy én vagyok neki a legfontosabb de ezt nem igazán érzem. én minden időmet neki adnám, tényleg nagyon szeretem és nem értem hogy ez miért nincs így fordítva. Mindig azt várom mikor találkozunk és ha van olyan nap mikor nem nekem az mindig egy örökkévalóság. Mit tehetnék hogy jobb legyen, ne fájjon ennyire? Törődjek bele? Vagy csak túlaggódom? lécci segítsetek. normális válaszokat előre is köszi.
2012. aug. 18. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, sajnos ezt el kell fogadnod. Neked kell hozzá változnod, és nem forditva, mert tudod, az a normális ha az embernek vannak barátai és azokra is idöt szán. Próbáld magad elfoglalni valamivel, keress hobbikat, vagy sportolj. De minél inkább töle várod,h többet talizzatok stb, annál inkább távolodik majd töled.
2012. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :) sajnos tudom... :( csak kicsit igazságtalanak éreztem hogy mikor én szerettem volna találkozni a barátaimmal (sajnos elég sok a fiú közte, sőt többségben is vannak) ő mondta hogy nem tetszik neki hogy más fiúkkal talizgatok. oké megértettem tök érthető is, de sajnos lány barátomból csak egy kettő van és az nem tölti ki az összes időmet amíg nem vele vagyok... :( de lehet tényleg kéne kezdenem magammal valamit , sport nem is rossz ötlet, köszönöm :)
2012. aug. 18. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátod jól tudja, hogy te bármikor találkoznál vele, minden percedet vele töltenéd. Nem szabad ezt így a tudtára adni. Nincsenek barátnőid? Ha ő megy a haverokkal foglald el magad. Éreztesd vele, hogy nem vagy mindig elérhető, nem kell minden találkára igent mondani, néha mondd le te is. Tudom hogy nehéz, mert minden percedet vele töltenéd, és szerelmes vagy, de meglátod, hogy segít :) Nálunk is voltak hasonló problémák.


Hány évesek vagytok? :)

2012. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
dee persze, a legjobb barátaim lányok, de belőlük nincs túl sok. Én is gondoltam már erre, csak attól féltem hogy ha ő is csak néha ér rá meg én is lemondom akkor még kevesebbet találkoznánk. De egy próbát megér :)kipróbálom :) köszi a választ:) amúgy én 17 ő meg 20 :)
2012. aug. 18. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, várd ki amíg te fogsz hiányozni neki és találkozni akar :) Egyébként se kell mindig együtt lenni.. én is jobban szeretem mikor már napok óta nem láttam, és mindketten várjuk a találkát, mint mikor napokig egy huzamban együtt vagyunk.. épp ebből volt most egy összeveszésünk. Kitartás csajszi, nem éri meg sírni ;)
2012. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!