Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik legjobb barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátom, szinte mindig flörtöl velem, pedig van szerelme. Ez azt jelenti, hogy érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Én vagyok a fiú, és ő lány. Folyton kérdezi, hogy mit csinálnék vele, ha ott lennék mellette az ágyban. Én szépen levezettem neki, mert mondta, hogy jó érzés olvasni. Erre ő is le írta. Pedig sokat sír egy másik fiú miatt akibe szerelmes. Akkor miért flörtöl velem, és miért kérdezi azt, hogy ha járnánk akkor mennyire szeretném? Egyébként azt mondta, hogy jó hogy van olyan barátja (mármint én) akivel lehet ilyenről beszélni. (azaz flörtölni) Nem értem, most mi van?
2012. aug. 17. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeret de nem akar megválni a másiktol,vagy csak játszik veled vagy várja hogy te kezdeményez vagy szimplan ki van éhezve a szeretettre és te megadod neki ennyi.
2012. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy én nem jövök be neki külsőleg, de a belső értékek is fontosak neki. Egyébként az a fiú nem viszonozza neki a szeretet, hanem csak "játszik" vele. Meg mondta a lánynak is, hogy csak kavarni szeretne vele, mégis oda van a fiúért. Pedig csak egyszer találkoztak, és nem is ismeri őt annyira. :-( És amikor ma közölte velem, hogy nem jövök be neki, akkor elszomrodtam, amit észre is vett. (az egész beszélgetés facebookon történt, mert 117 km-re lakunk egymástól, és a fiú 60 km-re lakik tőle ami zavarja őt)
2012. aug. 17. 01:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor meg kérdezi, hogy mit csinálnék vele, HA ott lennék mellette, akkor a szívem szakad meg. Küldtem neki egy szerelmes videót, és arról is az a másik fiú jutott eszébe. Már megbántam, hogy elküldtem.
2012. aug. 17. 01:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem csak a külső számit neki és teis ahogy látom szereted akkkor még hátha lehet valami!
2012. aug. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az első voltam!
2012. aug. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És szerinted mekkora esély van arra, hogy lesz belőle valami? Mert mondta, hogy mással nem beszél ilyen szexuális dolgokról, csak velem. Ki írta az üzenőfalamra, hogy örül hogy megismert engem, mert nincs hozzám fogható barátja. (4 hete ismerkedtünk meg, azóta nagyon mély baráti kapcsolatunk lett.) fog változni a baráti kapcsolatunk?
2012. aug. 17. 02:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges de ne légy hülye ne csak szexre meg hogy szépeket írj azért tartson használjon ki agy vigyázz nehogy fake legyen ám nem tudom mennyi az esélyrá remélem sok és akkor eggyütt boldogok lesztek!
2012. aug. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig első
2012. aug. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid. Várom a további válaszokat.
2012. aug. 17. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!