Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy nálam 22 évvel idősebb férfit szeretek

Figyelt kérdés
Az van hogy nagyon beleszeretem és nem birom kiverni a fejemből de én férjnél vagyok és nem tudom mit tegyyek legyek egy hazug házaságba vagy mennyek a szívem után?A szerelem kölcsönös csak ő egyedül van és látom rajta hogy szenved akárcsak én mert nem vagyok vele nem érdekel a kor a szív még fiatal most legyek okos
2009. júl. 22. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

szerintem halgass a szívedre mert lehet h egész életedben bánnád...gondold végig alaposan mert megváltoztathatja az egész életedet de ha annyira szereted sztem ne maradj a férjeddel csak mert a másik túl idős válaszd az amelyiket télleg szereted

sok sikert neked:D

2009. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
szia!a korra csak annyit tudok mondani,hogy anyum és párja közt 14 év van.anya 41 a párja 55 éves.igaz nem 22 év de nagyon szeretik egymást és boldogok közel hét éve.nagyon alaposan át kell gondolnod.a férjed szereted még,biztos hogy nem csak egy fellángolás?mert ha ez valóban szerelem mindkettőtök részéről akkor szerintem nincs értelme hazug házasságban lenned az senkinek sem jó!remélem tudtam egy kicsit segíteni.
2009. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Menj a szíved után!

Te hány éves vagy?

2009. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszike szépen én 33 éves vagyok de van egy fiam kire szintén gondolnom kell és ez nem fellángolás de nem tudom mit szolna a fiam. Mégha békesegben is válunk el mennyire szenved majd ő és mennyire érti meg hiszen még csak hat éves.Mindenkinek köszönöm szépen nagyon jól esik hogy valaki megért
2009. júl. 24. 19:23
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
6 éves gyerekkel tényleg nehéz helyzetben vagy mert gondolom nélküle már régen a másik férfivel lennél :) De az sem megoldás h egész életedben szenvedj ha a férjed megértő próbáld meg megbeszélni vele a dolgot és folyamatosan mutasd be a gyerekednek az új férfit hogy legyen ideje hozzászokni és érezze h az apját sem fogja elveszíteni! Rem a mostani férjed nem fog sok gondot okozni sok sikert és remélem akárhogy lesz boldog leszel :)
2009. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Hűha!Szerintem is hallgass a szívedre!Rövid az élet,nincs sok értelme várakozni!VISZONT!Nem tudom hogy milyen a kapcsoaltod a férjeddel.Szereted még őt?Még mindig az akit régen megszerettél?Tényleg megéri az a kapcsolat hogy felrúgj midnent?Gondold át alaposan,és ha érzed hogy más valaki vár már rád,akkor ne késlekedj.
2009. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen nagy dilemába vagyok mert a férjem nem itthon dlgozik és talán ez ami egy kicsit bánt nem azért mert nincsen itthon és én máris félre kacsintok hanem azért mert nem mutata ki hogy igen szeretlek drágám bármilyen messze is vagyok töleg elsősorba nő vagyok és tartom is magam ahoz hogy nem lesz semmi mig nem tiztázom a helyzetet de a másik férfi azt mondta bárhogy döntök elfogagya mert nagyon szeret és ugy érzem én is őt megszeretem nem az őreg embert látom benne hanem gy férfit ki nőnek lát
2009. júl. 24. 21:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Donts ugy, ahogy szived erezz!

Ha tenyleg nem fellangolas, akkor lepj ki a hazassagodbol es utanna elj a ferfival akit szeretsz.

A fiad ismeri a szerelmed? Ha igen, milyen velemennyel van rola?

2009. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem előtte ülj le megbeszélni a dolgot a férjeddel!

És ha arra juttok hogy már semmiféle érzelem nincs a kapcsolatotokban,akkor jobb ha elváltok.


Ha elkapkodod a dolgot és mondjuk nagy hirtelenjében megcsalod a férjed és azonnal elválsz.Annak nagy ára lesz.

Főleg ha még szeret a férjed és ezzel a lépéseddel tönkreteszed őt.

A gyerekedet pedig lelki válságba taszítod,rosszabb esetben pedig megutáltatod magad vele.

Hiszen a gyerek csak annyit fog látni hogy ami eddig ideális és jó volt neki(a család biztonsága és egysége)azt most te szétzúzod.

Akarva akaratlanul is haragudni fog rád vagy megutál.


Ezért inkább gondold át a dolgot és ülj le beszélni a férjeddel kettőtökről!Hidd el hogy nem hülyeséget beszélek!


Én a többséggel ellentétben nem mondom azt hogy menj a szíved után vagy a pillanatnyi fellángolásaid(amiről azt hiszi az ember hogy nem az,pedig az)után.

Mert ezt egy tizenéves bakfis tini csajnak még lehet mondani.Ő még nyugodtan lehet önző.

De te már családanya vagy,egy feleség.Akinek nem csak magára kell gondolnia hanem a körülötte lévőkre, a szerető férjére és a számára legfontosabbra a gyerekére.

2009. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a kor számít,ha Ő is úgy érez...
2009. júl. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!