Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnem meglepni a baratomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnem meglepni a baratomat, valami meglepivel ötleteket kérek?!

Figyelt kérdés
Legyen eredeti es kimutassa hgoy mennyire szeretem :)
2012. aug. 14. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

maradandót akarsz vagy nem? :)


nekünk most lesz az évfordulónk, és szív alakú tortát sütök Neki :) és még lehet mellé veszek valami cuki boxert ha találok :)


N22

2012. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Óh ez olyan aranyos! :) Te tudod, hogy miket szeret a párod. :)
2012. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is kb 1 hete voltam ilyen dilemmába.. ott járkáltam meztelenül a lakásában mi a francot csináljak.. hirtelen megjött korábban, mint gondoltam és gyorsan felhasaltam a konyhaasztalra.... gondolhatod hogy mennyire örült neki :PPPP
2012. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát fura lenne ha a konyha asztalon a csaladja talalna meg :)

ezzel inkabb náluk nem próbalkoznak :)

de a torta jó, csak tavol lakik , ezert nehez lenne meg cipelni

2012. aug. 14. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
hát, csald el hozzád és akkor akkor adod oda neki :)))
2012. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátomnak nemrég volt a szülinapja. Több dolgot kapott de adtam neki egy doboz cigit is, szépen becsomagolva szalaggal, és hihetetlenül örült neki, mert tudja hogy utálom hogy cigizik. Meg is lepődött hogy vettem neki, de kimondanom sem kellett hogy annyira szeretem hogy elfogadom ezt a hülye szokását is :-) (mondjuk szerencsére már igyekszik leszokni)
2012. aug. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaaah, azt hittem hogy úgy gondoltad hogy spontán megleped :D nem gondoltam hogy szülinapra :)) de azért ezt s konyhaasztalosat próbáld ki egyszer:D
2012. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!