Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6éve vagyok a párommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6éve vagyok a párommal, de már nem vagyok szerelmes (Lent). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok dolog köt össze minket,ott voltunk egymásnak minden bajban,amiből bizony elég sok jutott mindkettőnknek.

Igazság szerint nagyon jól érzem magam vele és imádom,de már nem szerelemmel.Nem tudom elképzelni az életem nélküle,nagyon a szívemhez nőtt az évek folyamán.Ha elköltözne...üres lenne az életem.Viszont...

Sajnos szerelmes lettem,úgy igazán,amilyet még sosem éreztem ezelőtt.Ez a szerelem viszonzott.Még nem történt semmi,mert igyekeztem nem venni tudomást az érzéseinkről és vártam,hogy elmúljon,de lassan egy éve már és nem változott.Ha összeülök a barátaimmal,iszogatunk,már egy kis alkohol hatására eszembe jut:Mit keresek én itt,mi ez az élet,mikor azzal kellene lennem akibe szerelmes vagyok.'Aztán józan fejjel már kissé nehezebbnek tűnnek a dolgok...

Mit tennétek?Kérlek titeket,csak olyanok írjanak akiket érdekel és át tudja érezni, segítségre lenne szükségem.

22/L


2012. aug. 14. 11:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nos.... A válaszom inkább egy történet-amit persze nem én írtam, de tanulságos...

[link]

2012. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez a történet, gyönyörű..
2012. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!