Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon működhet így az eddig 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon működhet így az eddig 3 hónapos kapcsolatunk? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
A barátommal szeptembertől egy suliba fogunk járni, de mivel mindketten belehúzunk a tanulásba, ráadásul én kollégista leszek, nem tudunk hétköznap együtt lenni, maximum félórákra. Még nem olyan mélyek az érzelmeink, hasznunkra válhat, hogy mindketten toleránsak vagyunk a másik jövőjével szemben ÚGYMOND:D vagy ki fog hűlni ami még el se kezdődött igazán?:(
2012. aug. 13. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet...talán igen talán nem...az idő majd megoldja.
2012. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
huha
2012. aug. 13. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, szerintem menni fog. Én is egy hasonló, de némiképp durvább helyzetben vagyok. Az elsőnek abban igaza van, hogy az idő megoldja. Nem ismerünk titeket, nem tudunk konkrétat mondani.
2012. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!