Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az ilyen kinézetű pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ilyen kinézetű pasikat szeretem, lesz valaha nekem párom?

Figyelt kérdés
Persze, mindenkinek adok esélyt, de ha az ilyen stílusú palik jönnek be, találhatok valahol magamnak? A Nikki Sixx féléket szeretem igazán, fekete hosszabb haj, bőrkabát meg ilyenek. Mit gondoltok? Létszi, értelmes válaszokat!
2012. aug. 12. 22:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Grr, nyamm.


Én is hosszú haj mániás vagyok, és van egy réteg, akik nagyon tetszenek, de ugyanakkor úgy voltam vele, hogy bárkinek adok esélyt, aki megfog, még a végén elszalasztok egy remek lehetőséget, hogy egy igazán jó párkapcsolatban éljek. Az álmok nem biztos, hogy valóra válnak.

6,5 éve együtt vagyok párommal, aki külsőre nem álmaim férfija, de tetszik és nem taszít, belsőleg pedig helyén van minden.

22/L

2012. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Van esély rá, de akkor olyan helyekre, koncertekre kell járnod, ahol az ilyen típusok megfordulnak.

Manapság már nem nagyon divat a glam metal, mert ugye a Mötley Crüe és az a stílus a 80-as 90-es évek végén volt fénykorában.Tehát nem sokan követik már ezt a stílust, külsőségekben sem. Én például ezt a zenei stílust nagyon szeretem, a 80-as évek metálzenéit.

Na de még annyit ehhez, hogy ezek bizony nem a jófiúk(már ha Nikki Sixx-et vesszük :D ) hanem azok akik hódítgatnak össze-vissza és bizony igaza van annak, aki azt írta, hogy neked is úgy kell kinézz, ahogy, mert nekik is megvan a maguk mércéjük.

22/L

2012. aug. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, egyébként ezt nem álomnak nevezném, biztosan vannak még hasonló stílusú pasik, még ha nem is sokan már. Hát majd meglátom.
2012. aug. 13. 00:54
 14/16 A kérdező kommentje:
tegnap 23óra 6perc. Ez igazság? Már bocs, de már ott elbukott a dolog, hogy azt sem tudod hány éves vagyok. Mind1, nem kötekszem. Asszem, nekem a 80'as években kellett volna születnem :(
2012. aug. 13. 00:57
 15/16 anonim ***** válasza:
már miért bukna az elméletem? lényegtelen hogy hány éves vagy, például ha 26 akkor gondolom nem egy 19 évest és nem is egy 35 évest keresel, hanem egy korodbélit.
2012. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindegy, azért próba szerencse! :)
2012. aug. 15. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!